verze pro tisk

Jaké vybavení potřebujete pro provoz autolakovny?

25. březen 2015

Jako provozovatelé autolakovny potřebujete pro fungování vašeho servisu kvalitní vybavení. V tomto článku se dozvíte, jaké základní prvky a zařízení jsou nezbytné k tomu, abyste mohli plně vyhovět svým zákazníkům.

Služeb autolakoven by měl využít každý druhý majitel vozidla

Při pohledu na české silnice zjistíte, že prakticky každé druhé auto má poškozený lak. Drobné škrábance se dají lehce vyřešit svépomocí. Pokud je však poškození většího rozsahu, případně je lak již výrazně opotřebovaný na celém vozidle, není jiného řešení, než zajet do autolakovny, kde vám jej opraví.

Žádná provozovna se neobejde bez lakovací kabiny

Mezi základní vybavení lakoven, které chtějí být konkurenceschopné, patří v první řadě prostorná lakovací kabina. Právě v ní probíhá hlavní fáze opravy a nanášení nového laku na karoserii vozidla.

Kvalitní produkty v tomto směru nabízí společnost Naver, s.r.o., jež má sídlo v Brně. V rámci její nabídky si můžete objednat lakovací boxy a kabiny v několika variantách, rozměrech.

K zajištění pořádku na pracovišti přispěje odsávací box

Stříkací kabina však zdaleka není jediným zařízením, které se vám do autolakovny bude hodit. Vzhledem k tomu, že během lakování dochází k odstřikování barvy, což může značně zaneřádit provozovnu, je užitečné si pořídit také odsávací box či stěnu. Ta zajistí plynulé odsávání veškerých nečistot, jež vznikají během hlavní fáze lakování. Díky nim budete mít v provozovně mnohem větší pořádek. Koneckonců se při práci méně zašpiní i vaši zaměstnanci.

Práci usnadní pořízení vstupních a výstupních agregátů

Společnost Naver patří k předním prodejcům vybavení autolakoven. Kromě výše uvedených produktů vám nabízí i další zařízení. Například vstupní agregáty, pomocí nichž dojde k zefektivnění systému stříkání v lakovací kabině. Dále pak také výstupní agregáty, míchací boxy a další komponenty. Jednoduše řečeno, firma Naver vám pomůže vybavit vaši autolakovnu vším potřebným. Více informací a kontakty naleznete na webových stránkách naverbrno.cz.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online