verze pro tisk

Komunální vozidla Piaggio a jejich využití

23. říjen 2012

Při údržbě veřejných prostranství se běžně používají speciální, takzvaná komunální vozidla, která jsou přizpůsobena tomu, aby mohla odvážet odpad. Existuje přitom několik významných výrobců automobilů a vozidel, kteří se specializují právě na komunální vozidla. Jednou ze značek, která vyrábí komunální vozidla, je Piaggio.

Přednosti komunálního vozidla Piaggio

Komunální vozidla Piaggio jsou menšími vozidly, která se hodí pro údržbu veřejných i soukromých prostranství a komunikací. Dají se využít například při údržbě chodníků a silnic, při odvozu nejrůznějších zahradnických odpadů. Díky tomu, že se jedná o poměrně malá vozidla, dostanou se i do menších uliček, která jsou typická zejména pro historická centra některých menších českých měst. Výhodou je, že na komunální vozidla lze použít různé nástavby, kterých je celkem více než osmdesát.

Komunální vozidla Piaggio se vyrábějí v několika verzích. Zdaleka nejprodávanějším je přitom model Piaggio Porter, který vyniká velmi nízkými provozními náklady, má jednoduché ovládání a jejich majitelé oceňují také snadnou údržbu tohoto vozidla. Model Piaggio Porter je nabízen i ve verzích s pohonem 4x4.

Prodej užitkových vozidel Piaggio

Komunální vozidla Piaggio lze zakoupit u české společnosti Minam servis a.s. Firma kromě samotných komunálních vozů Piaggio prodává také náhradní dály a jednotlivé nástavby, které se dají na tato vozidla využít.

S komunálními vozidly značky Piaggio bude údržba komunikací a veřejných či soukromých prostranství doslova hračkou. Jde o moderní užitková vozidla, která v mnohém předčí své konkurenty. Více informací o prodeji komunálních vozidel značky Piaggio naleznete na webových stránkách eshop.multicarmorava.cz.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře


Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi

Podrobnosti: Unknown column 'dis1.website' in 'field list'


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 179

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 187
Povinné ručení - srovnání online