verze pro tisk

Land Rover: Nová generace offroadů

27. červenec 2013

Britská automobilka Land Rover patří mezi špičku v oblasti výroby terénních, takzvaných offroad automobilů. Její historie začala krátce po druhé světové válce, první vozidlo představila v roce 1948. Velmi rychle se stala fenoménem ve své třídě. Vozy Land Rover jsou dnes populární prakticky po celém světě, náš trh nevyjímaje.

Land Rover Freelander 2

V současné době hrají prim dva typy vozidel- Land Rover Freelander 2 a Land Rover Discovery 4.

Land Rover Freelander 2 je modelem druhé generace, který oproti původní verzi nabízí ještě více komfortu pro řidiče i jeho spolujezdce.

Při vývoji byl kladen důraz hlavně na dostatek vnitřního prostoru a také kvalitu provedení exteriéru i interiéru vozidla.

Jako hlavní pozitivum lze vyzdvihnout například maximální pohodlí pro spolucestující, kteří sedí v zadní části vozu. Jejich sedadla jsou totiž vyvýšena oproti sedadlu řidiče. Tím je vylepšen výhled.

Důraz je kladen také na velikost zavazadlového prostoru, který se dá v případě potřeby modifikovat, lze tedy měnit jeho velikost.

Land Rover Freelander 2 už na první pohled působí luxusním dojmem. Automobil má samozřejmě pohon na všechna čtyři kola. Je tak vhodný i do obtíženějších terénů.

Jedním z nejoblíbenějších typů vozidel značky Land Rover je Discovery. Ten se vyrábí již několik desítek let. V současné době je v prodeji již jeho čtvrtá generace- Land Rover Discovery 4.

Land Rover Defender

Dalším osvědčeným typem je Land Rover Defender, který se dříve vyráběl pod označením Series ( ve verzích Series 1, 2 a 3).

Defender prochází pravidelně novým faceliftem, kdy je modernizován nejen jeho vzhled, ale i výbava. Defender hravě zvládne i extrémně náročné terén.

Samozřejmostí je maximální bezpečnost a komfort pro řidiče i spolucestující. Nechybí ani klimatizace a další doplňky.

Autorizovaný prodejce Land Rover v ČR

Land Rover lze nyní pořídit i u nás. Autorizovaným prodejcem této značky je v České republice společnost A. Charouz Motors, s.r.o., která kromě prodeje nabízí i servis vozidel.

O její nabídce se dozvíte více na webu jaguar-landrover-praha.cz. Rovněž pak můžete navštívit některý z jejích autosalonů v Praze.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online