verze pro tisk

Legenda mezi automobilovými značkami - Cadillac

24. září 2012

Americká společnost General Motors vyrábí několik značek vozidel. Klenotem tohoto koncernu je luxusní značka Cadillac. Když se řekne slovo Cadillac, snad každému milovníkovi aut se zablýsknou oči a představí si některý z modelů aut této značky. Automobily Cadillac jsou u nás k vidění jen v opravdu malém počtu. Cenově se jedná o velmi drahé vozy, které nejsou určeny pro běžné zákazníky.

Historie značky Cadillac

Prémiová značka Cadillac americké firmy General Motors má bohatou historii. Počátky Cadillacu spadají už do roku 1902, kdy se první vozy začaly vyrábět v Detritu ve státě Michigan. I díky tomu je dodnes Detroit považován za mekku automobilového průmyslu. Společnost General Motor převzala záštitu nad touto značkou v roce 1909. V současné době se dají automobily Cadillac zakoupit i u nás, a to díky společnosti A. Charouz spol. s r.o., která je od roku 2005 exkluzivním dodavatelem těchto aut pro Českou republiku, poskytuje také pro vozy Cadillac servis.

Aktuálně vyráběné modely Cadillac

V současné době se vyrábějí několik základních modelů značky Cadillac. Jedná se o Cadillac BLS, což je čtyřdvéřový pětimístný sedan. Ten se vyrábí od roku 2005. Druhým modelem je Cadillac CTS, který se vyrábí se variantách Sedan, Coupe a Sport Wagon. V prodeji jsou také modelové řady Cadillac CTS V-Series a řady SRX a Escalade. Všechny modely se vyznačují sportovním designem, mají motory s velkým výkonem , točivým momentem a zrychlením. Jde o vozy, které jsou skvělou alternativou pro mladé a úspěšné lidi.

Novinka Escalade Hybrid

Společnost A. Charouz spol. s r.o. nabízí u vozů značky Cadillac prodej prostřednictvím svých internetových stránek cadillac-praha.cz. Zde naleznete informace o jednotlivých produktových řadách a modelech, včetně úplné novinky, kterou je model Escalade Hybrid. Tento vůz se vyznačuje mimořádně nízkou spotřebou paliva a šetrností k životnímu prostředí. Moderní automobil Escalade Hybrid je určen pro všechny majitele, kteří chtějí spolehlivý, dravý a přitom ekologický vůz.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online