verze pro tisk

Legendární užitková vozidla Multicar mají v nových modelech kvalitní nástupce

25. leden 2016

V Česku se snad nenajde nikdo, kdo by si nedokázal představit vozidlo Multicar. Legendární užitkové vozy této značky brázdily naše silnici po dlouhá desetiletí. I dnes na ně ale narazíte, a to díky novým modelům, které značku posunuly do 21. století.

Mezi nejoblíbenější multikáry, jak se těmto vozidlům běžně přezdívá, patřil model Multicar M25. Svého času byl k vidění na každém druhém rohu. Díky malé hmotnosti a nepříliš velkým rozměrům, přesto však poměrně solidní užitné hodnotě a flexibilitě se stal nedílnou součástí vozového parku většiny tuzemských podniků.

Doba pokročila, vozidla Multicar však také. Dnešní nové modely, tedy Multicar M31, M27 či Tremo, jsou příkladem toho, že tato značka má stále co nabídnout.

Malé rozměry zůstaly, nízká pořizovací cena také

Vozidla si zachovala vše pozitivní, co na nich šlo obdivovat už v osmdesátých letech minulého století. Malé rozměry umožňují dostat se bez problémů i do míst, která jsou pro klasické užitkové vozy a nákladní automobily zcela nedostupná. Nízká hmotnost se projevuje v poměrně malé spotřebě paliva, díky čemuž patří Multicar k nejekonomičtějším užitkovým vozům. Atraktivní je koneckonců i pořizovací cena.

Desítky nástaveb zvyšují funkční využití multikár

Zásadní je však fakt, že Multicar může využít takřka nepřeberné množství různých nástaveb. Díky tomu se hodí prakticky pro jakoukoliv činnost. Moderní multikáry využijete v mnoha odvětvích dopravy, průmyslu a stavebnictví.

Už dříve byly multikáry považované za vozidla, která toho hodně vydrží. Rovněž tuto vlastnost si zachovala. Multicar se vyznačuje dlouhou životností, díky čemuž se ještě více vyplatí do nich investovat.

Prodejce Multicar

Pokud si chcete pořídit oblíbený Multicar či další komunální vozidla, pak kontaktujte společnost Minam servis, a.s. - Multicar Morava. Ta nabízí všechny výše uvedené modely vozidel. Zajišťuje rovněž servis a prodej náhradních dílů.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online