verze pro tisk

Levné automobily s vysokou spolehlivostí: To jsou vozy Dacia

26. květen 2015

Při nákupu nového vozidla většinu z vás zajímá především cena. Čím méně za auto zaplatíte tím lépe. Spolu s tím si ale jistě hledíte i vlastností automobilu, v neposlední řadě pak jeho designu. Kombinace výkonu, spolehlivosti, designu a dobré ceny vás přivede ke značce Dacia.

Dacia – značka se zajímavou historií

Značka Dacia má bohatou historii. Jde o rumunskou automobilku, která byla mezi řidiči v dobách nedávno minulých spíše opomíjená, ba až přímo vysmívaná. Dnes už tomu ale zdaleka tak není, vozy Dacia se právem dostávají do popředí zájmu zákazníků z celé Evropy. Automobilka dlouhodobě spolupracuje se značkou Renault, která ostatně stála i za samotným zrodem Dacie.

Při výběru nového auta asi narazíte na kvalitnější modely, nežli jsou například Dacia Logan či Dacia Lodgy. Můžete si však být téměř jisti, že vás vyjdou o poznání dráž. Vyšší cena konkurence přitom mnohdy zdaleka neodpovídá lepším vlastnostem.

Dacia je dnes synonymem pro spolehlivé vozy za příznivé ceny

Značka Dacia se dlouhodobě orientuje na zákazníky, kteří hledají spolehlivý vůz za rozumnou cenu. Soustředí se také na prostornost interiéru. Právě proto ostatně vznikl model Dacia Lodgy. Jde o rodinný multifunkční automobil, který nabízí mimořádně velký zavazadlový prostor v porovnání s jinými modely ve své kategorii. Jde rovněž i o všestranně využitelný vůz, hodí se do města i pro jízdy na dálnicích či silnicích nižších tříd.

Zatímco se dříve Dacia nemohla příliš pyšnit designem svých automobilů, v posledních letech i v tomto ohledu zaznamenala značný posun. Nové modely mohou bez problémů svou atraktivností konkurovat jiným značkám.

Vždy, kdy se hovoří o Dacii, dostaneme se k ceně. A je to logické. Vozy Dacia jsou díky svým nízkým pořizovacím nákladům dostupné i pro méně movité lidi. Rozdíly v nákupní ceně se oproti modelům jiných značek pohybují v řádech až několika desítek tisíc korun, což je pro mnohé z vás jistě výrazná suma.

Automobily Dacia zakoupíte u autorizovaného prodejce v Praze

Velkou výhodou je, že se vozy i náhradní díly Dacia dají zakoupit v tuzemsku u autorizovaného prodejce. Nabízí je zde společnost Dacia Praha, jež sídlí v Helsinské ulici 166/2 na Praze 5. Jako specialista na prodej vozidel této značky vám poskytne plně profesionální služby. Kromě samotného prodeje provozuje také autorizovaný servis. Díky němu nebudete mít jako majitelé vozidla značky Dacia problém sehnat náhradní díly.

Nejnovější verze automobilů Dacia jsou nejen cenově dostupné širokým masám obyvatel a vyznačují se vysokou spolehlivostí. Výrobce zohledňuje moderní trendy a do vozidel tak nasazuje úsporné motory a prvky, které minimalizují spotřebu paliva. Dacia se vám tak vyplatí i v tomto směru, cestování v ní je levné a pohodlné.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online