verze pro tisk

Levné náhradní díly na vozy Škoda zakoupíte na autovrakovišti

30. duben 2015

Se sháněním náhradních dílů na vozy Škoda není příliš velký problém. Díky tomu, že jde o vozidla tuzemské výroby, je dostupných komponentů velké množství. Co však musíte sledovat, je jejich cena. Nejlevnější autodíly pořídíte na specializovaném vrakovišti.

Velký sortiment náhradních dílů

Specializované autovrakoviště Škoda, které přijímá takřka výhradně pouze vozy této značky, neslouží jen k jejich likvidaci. Spousta nepojízdných aut se totiž dá využít právě pro náhradní díly. Ať se jedná o části karoserií, vnitřního vybavení, motorů či různých drobných doplňků.

Oproti běžným obchodům s náhradními díly vás nákup na vrakovišti může vyjít o desítky procent levněji. Navíc je zde i solidní předpoklad, že budete mít možnost většího výběru. Denně se na vrakovišti objevuje až několik desítek starých či bouraných automobilů, které se dají využít pro náhradní díly.

Autovrakoviště s náhradními díly pro Prahu a okolí

Pokud vlastníte škodovku a sháníte levné náhradní díly, pak navštivte firmu Autovrakoviště Škoda Praha – Titancar. Jde o společnost, která provozuje vrakoviště speciálně určené pro vozidla značky Škoda. Kromě toho ale působí i na poli prodeje náhradních dílů, viz autodíly Škoda Praha. V neposlední řadě pak provozuje i autopůjčovnu a servis vozidel. Na trhu působí již více než 20 let, její sídlo naleznete v Brandýse nad Labem, vzdáleném jen necelých 30 kilometrů od centra hlavního města. Poslouží zejména těm z vás, kteří bydlí v Praze a ve Středočeském kraji.

Autodíly pro starší i nové modely aut značky Škoda

Zajet si pro náhradní díly na spcializované autovrakoviště se zcela jistě vyplatí. Zejména u nákladnějších komponent můžete ušetřit tisíce korun. Na zmíněném autovrakovišti najdete autodíly prakticky pro všechny modely aut značky Škoda – od Fabie až po Superby či Roomstery.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online