verze pro tisk

Luxusní vozy: MACH MOTORS je nyní autorizovaným dealerem značky Volvo

12. duben 2014

Když se zmíní značky jako BMW nebo Porsche, i laik, který se nevyzná v oboru, se určitě představí luxusní vozy. Tyto značky představují v automobilovém průmyslu opravdovou špičku. Nyní si vozidla od těchto a mnohých jiných značek pořídíte v tuzemsku u prodejce MACH MOTORS.

Mach Motors – autorizovaný dealer Volvo

Společnost MACH MOTORS je následovníkem firmy Autoimport Mach, a to od prvního dubna letošního roku. Změna není jen kosmetická, nově vzniklá firma se od dubna letošního roku totiž stala autorizovaným dealerem značky Volvo. Kromě toho však nabízí k prodeji i mnohé další luxusní vozy, krom jiných od značek BMW, Porsche, Ferrari nebo Aston Martin. Tyto automobily v tuzemsku prodává jen minimum společností.

Pokud máte zájem o nové luxusní vozy výše uvedených značek, pak navštivte webové stránky společnosti MACH MOTORS – machmotors.cz. Jinak je samozřejmě možná i osobní návštěva v sídle firmy, které se nachází v Českých Budějovicích.

Jak jsem již zmínil, MACH MOTORS je nově autorizovaným dealerem značky Volvo. To znamená, že kromě prodeje zajišťuje i odborný servis vozidel této značky a další služby, které jsou při prodeji a provozu vozidla potřebné.

Nejnovější modelové řady Volvo

V nabídce naleznete nejnovější řady automobilů Volvo – Volvo XC60, Volvo V40 a Volvo XC90. Tyto luxusní vozy osloví především náročnější z vás, kteří hledají automobil s perfektními jízdními vlastnosti, plnou výbavou a moderním designem.

Kontakt na prodejce Mach Motors

V případě zájmu o nový vůz lze firmu MACH MOTORS kontaktovat prostřednictvím zmíněných webových stránek. Na nich naleznete poptávkový formulář, v němž stačí vyplnit emailovou adresu, telefonní číslo, jméno a příjmení.

Následně budete kontaktováni zástupcem firmy, který si s vámi domluví schůzku a vyřeší veškeré detaily o případném nákupu vozidla.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online