verze pro tisk

Máte doma nepojízdného veterána? Renovace jej omladí a zprovozní

19. únor 2015

Víte, jak se pozná pravý milovník automobilů? Má v garáži alespoň jednoho veterána. Aby se z něj ale mohl opravdu radovat, je potřeba investovat do jeho renovace. Máte-li v garáži starší vozidlo, které již spadá do kategorie veteránů, jeho renovaci vám provede firma Kočer – Autoservis Brno.

Proč renovovat stará auta?

Proč vlastně investovat do starého automobilu, který už nesplňuje nejnovější nároky a trendy?

Odpovědí na tuto otázku lze najít hned několik. V první řadě je škoda, když váš veterán jen tak zbytečně a bez užitku stojí zaparkovaný a chřadne.

Renovace veteránů se dá chápat i jako dobrá investice do budoucna. Stačí si jen uvědomit, že o staré automobily, které jsou zrekonstruovány do původní podoby a jsou pojízdné, je mezi sběrateli a milovníky historie obrovský zájem. Jejich cena jde tak rok od roku vzhůru.

V neposlední řadě si zprovozněním auta splníte i svůj sen. Opět se s ním budete moci vydat na silnice a užívat si pohodlnou jízdu. Jde o něco naprosto jiného, než když sednete do sice moderních, ale z hlediska atraktivity přeci jen trochu fádních automobilů.

Autoservis Brno provádí částečné i kompletní renovace veteránů

Firma Kočer, která provádí renovace veteránů v Brně, má v této oblasti bohaté zkušenosti. I proto vám nabízí možnost udělat z vašeho starého automobilu plnohodnotný vůz. Provádí jak částečné, tak i celkové opravy veteránů.

Zařídí vše potřebné – od výměn a repasů drobných dílů, jako jsou převodovky apod., až po montáž původních motorů či renovaci těch stávajících, které už na první pohled dosloužily. Zkušení mechanici si dokážou poradit prakticky s jakýmkoliv problémem.

Při renovaci veteránů se klade důraz nejen na funkčnost vozidla, ale z velké části také na design jeho interiéru i exteriéru. Právě díky tomu dosáhnete původního vzhledu automobilu, jenž se tak může stát jakousi raritou na tuzemských silnicích. Jen si uvědomte, jak je krásné vidět například starou Tatrovku na dnešních silnicích.

Spoluprací se specializovaným servisem ušetříte čas i peníze

Mnozí majitelé si své automobilové „klenoty“ poctivě opravují a udržují sami. To je však časově a také finančně velmi náročné. Problémy jsou i se sháněním původních dílů. Některé součástky se už vůbec nevyrábějí.

Právě z těchto důvodů je lepší vše přenechat odborníkům, kteří se na renovaci historických vozidel specializují. Dokážou sehnat potřebné náhradní díly, případně opravit nefunkční součástky. Mají také dokonalý přehled o tom, jaké laky a barvy použít. Součástí renovace je vždy důkladná fotodokumentace, která zachytí celý proces přeměny.

Chcete získat více informací o možnosti renovace veteránů u firmy Kočer – Autoservis Brno? Pak navštivte její internetové stránky http://www.autodilny.com.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online