verze pro tisk

Máte problém s autem? Zajeďte si do servisu Auto Kadlec v Ostravě

5. prosinec 2014

Zjistili jste na vašem vozidle nějakou poruchu? Pak neztrácejte čas a zajeďte si do servisu, kde vám auto prohlédnou, zjistí příčinu závady a následně ji odstraní. Bydlíte-li v Ostravě či jejím okolí, navštivte autoservis Auto Kadlec.

Školení profesionálové provedou opravu rychle a spolehlivě

Autoservis Ostrava – Auto Kadlec vám totiž pomůže prakticky s jakýmkoliv problémem, který se na vašem vozidle objeví. Zaměstnává zkušené profesionály, kteří navíc každý rok absolvují školení diagnostických systémů komfortní techniky, mechanických postupů a dalších disciplín, které jsou pro mechaniky a pracovníky servisu užitečné a potřebné.

Auto Kadlec nabízí celou škálu služeb

Firma Auto Kadlec působí v Ostravě už od roku 1999. V současné době nabízí zákazníkům komplexní služby. Kromě mechanických prací vám její zaměstnanci na vozidle provedou diagnostiku elektroniky, naplní klimatizace, případně provedou třeba karosářské práce. Firma funguje také jako pneuservis, využít ji můžete také pro servisní prohlídky či při přípravě automobilu na STK.

V případě, že na vašem vozidle bude probíhat výměna dílů, firma garantuje, že budou použity značkové náhradní díly od firem, jako jsou Valeo, ATE, TRW, Sachs a další. Pakliže budete mít zájem, je možné použít také originální autodíly dle konkrétního typu a značky vašeho vozidla.

Bojíte se, že kvůli porouchanému vozidlu, které odvezete do autoservisu, budete nějaký čas bez auta? Jestliže zajedete do servisu Auto Kadlec, obavy nejsou na místě. Firma vám totiž po dobu opravy havarovaného či porouchaného vozidla zapůjčí náhradní auto, a to zdarma. Platit zde nebudete ani za opravu havarovaného vozidla v případě, že na něj máte zákonné a havarijní pojištění.

Více informací o službách firmy Auto Kadlec a kontakt s adresou najdete na webových stránkách autokadlec.cz.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře


Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi

Podrobnosti: Unknown column 'dis1.website' in 'field list'


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 179

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 187
Povinné ručení - srovnání online