verze pro tisk

Moto kufry a brašny: Pro daleké cesty na motorce

19. květen 2014

Při projížďce na motorce v blízkosti vašeho bydliště můžete být zcela nalehko, nemusíte s sebou vozit žádná objemnější zavazadla. V okamžiku, kdy se ale chystáte na delší cestu, která potrvá minimálně několik dní, už počítejte s tím, že k motorce bude zapotřebí přidělat motokufry, případně alespoň nějaké brašny na moto. Do nich pak v klidu naskládáte vše potřebné, co na cestě budete potřebovat.

Moto kufry na motorku jsou praktickou záležitostí hlavně ve chvíli, kdy vyrážíte na delší cestu. Typicky se vám hodí v létě, kdy spolu s přáteli vyrážíte třeba na cestu po Evropě. Jen si představte, jak obtížné by bylo jet jen tak nalehko, bez zavazadel.

Díky moto kufru se vám na motorku vejde mnoho užitečných věcí

Na motorce je vždy obtížnější řešení, kam s věcmi, jako jsou oblečení, jídlo, spacák, stan a další předměty. Spolehlivě to vyřeší právě motobrašny nebo ještě prostornější moto kufry. Je ale nutné, aby byly dostatečně velké, avšak zároveň nevadily při jízdě.

Moto kufry se dají instalovat, podobně jako moto brašny, na bok motocyklu, stejně tak i do jeho zadní části. Důležité je kvalitní upínací systém, který zabrání případnému odpadnutí za jízdy.

Zavedený e-shop pro motorkáře

Pokud se chystáte na parádní dlouhou jízdu po Česku či dokonce po Evropě, pak vězte, že moderní a stylové brašny a kufry na moto pořídíte v internetovém obchodě motosp.cz.

Ten vám nabízí několik druhů těchto moto doplňků na motorky, které lze instalovat k nádrži stroje, do bočních částí, ale i například za sedlo. Díky špičkovému řešení vám při jízdě absolutně nebudou překážet, přičemž poskytnou dostatek prostoru pro vaše osobní věci, které na cestách využijete.

Zmíněný e-shop je na českém internetu zavedený již mnoho let. Není proto divu, že v něm nakupuje velké množství českých milovníků motorek. Oceňují nejen široký sortiment zboží, ale také příznivé ceny a rychlost dodání objednaných produktů.

Cestujte i vy na motorce pohodlně a s věcmi do zásoby. Díky moto brašnám a kufrům budete mít i na dlouhých cestách maximální pohodlí.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online