verze pro tisk

Na co si dát pozor při nákupu vozidla z autobazaru

29. duben 2013

Nákup vozidla v autobazarech využívá stále větší počet Čechů. Je to dáno tím, že nechtějí investovat do zcela nového vozidla. Ojeté automobily jsou přeci jen výrazně levnější. V době, kdy ekonomická situace mnoha lidí není zrovna růžová, je tak nákup levného automobilu mnohdy jedinou možností. Je ale zapotřebí dávat si pozor na to, jaký autobazar člověk zvolí. Jak dokazují různé testy a také osobní zkušenosti zákazníků, ne všechny autobazary se dají označit za spolehlivé.

Časopis iDnes provedl test kvality autobazarů. Na jeho základě dopadl výborně autobazar Arho. Ten funguje již od roku 1994. Zajišťuje výkup aut a jejich následný prodej.

Automobily jsou detailně prověřovány

Jedním z důvodů, proč zmíněný autobazar v testu dopadl na výbornou, je fakt, že všechna ojetá auta jsou prověřována a kupující tak má jistotu, že jde o vozidla, která mají jasný původ. Nákup automobilu je tak bez rizika, že jde o kradené vozidlo.

Žádná manipulace s údaji o najetých kilometrech

Autobazar Arho garantuje nejen jasný původ automobilů, které nabízí, ale také například i počet najetých kilometrů, které jsou uvedeny na ukazateli u tachometru. Všechna vozidla jsou prověřena i z hlediska závazků, kupující si tak pořídí vůz, který nemá žádné finanční závazky a není na něj uplatňováno zástavní právo.

Výhodné výkupní ceny

Pozitivním faktem je i skutečnost, že výkup aut v tomto autobazaru probíhá za nejvýhodnějších možných podmínek. Lidé, kteří zde prodají své vozidlo, dostanou nejvyšší výkupní cenu, kterou za svůj vůz vůbec mohou dostat.

Poradenské služby

Při nákupu vozidla autobazar nabízí služby svých zaměstnanců. Ti dokáží poradit, jaký vůz je nejvhodnější, samozřejmostí je asistence při všech nezbytných administrativních úkonech, které jsou s koupí či prodejem vozidla spojeny. Nechybí ani poradenské služby v oblasti financování vozidla či výběru nejlepšího povinného ručení a dalších pojištění automobilu.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře


Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi

Podrobnosti: Unknown column 'dis1.website' in 'field list'


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 179

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 187
Povinné ručení - srovnání online