verze pro tisk

Nákup vozu v autobazaru

28. září 2011

Před nedávnem se nám nadobro odporoučel náš starý automobil a vzhledem k tomu, že v rodině vůz potřebujeme pro běžnou denní dopravu, bylo nutné se rychle poohlédnout po novém autě. Vzhledem k tomu, že zcela nové vozy nejsou nijak levnou záležitostí, raději jsme se zaměřili na nabídku autobazarů.

Kia vyrábí spolehlivá auta

Běžný auto bazar dnes nabízí vozy mnoha značek a je obvykle si z čeho vybírat. My jsme upřednostnili automobil značky Kia, neboť na tato auto jdou poměrně dobré recenze. Při výběru jsme měli štěstí, neboť jsme si vybrali vůz Kia sorento.

Kia sorento a jeho nákup v autobazaru

Kia sorento je autem, které lze zakoupit prakticky v každém kvalitním autobazaru. Jedná se o typ automobilu, který má velmi dobré jízdní vlastnosti. Vůz velmi dobře drží směr na rovných silnicích, výborně se však dokáže chovat i v zatáčkách. Jízda v Kia sorento je pohodlná mimo jiné i díky tomu, že má velmi kvalitně laděné pérování. Kvalitu a spolehlivost automobilu zajišťují také mohutné kotoučové brzdy na všech čtyřech kolech. Brzdný účinek je opravdu na vysoké úrovni, i když je třeba počítat s potřebou vyvinutí větší síly při šlapání na brzdy.

Auto bazar, v němž jsme si nové auto pořídili, nám vůz nabídl za velmi příznivou cenou. A je nutno říci, že Kia sorento nám již nějaký ten pátek slouží a zatím velmi spolehlivě.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online