verze pro tisk

Nákup značkových pneumatik ve slevě

26. září 2012

Mezi povinnosti řidiče patří kromě jiných zákonem stanovených povinností, také hlídat si výšku vzorku pneumatik. Jakmile jako majitel auta zjistíte, že se vzorek na vašich pneu blíží minimální povolené hranici, měli byste se začít poohlížet po nové sadě pro své auto.

Samozřejmě je pochopitelné, že do nákupu pneumatik se nikomu příliš nechce, protože co si budeme nalhávat, pneumatiky nejsou zrovna dvakrát levné. Peníze si člověk umí představit utraceny i jiným a dost možná lepším způsobem. Každý se tak snaží hledat řešení, jak nakoupit nové pneumatiky a přitom levně.

Někoho možná napadnou bazary. Jak je to ovšem se stavem pneumatik, které jsou v bazarech prodávané? Pneumatiky jsou již použité, nějakou dobu sloužily, ale dále by ještě mohly někomu prokázat službu. Nejsou ale nové, takže nemají takovou životnost a přitom nejsou zase až o tolik levnější než nové pneumatiky.

Nákup pneumatik přes internet

Jinou možností je ale nákup pneumatik přes internet, kde jsou ceny standardně nižší, než v klasických obchodech. Můžete vyzkoušet například eshop pneu-centrum.cz, který prodává možná nejlevnější pneumatikyna trhu ve svých speciálních slevových akcích. Najdete vždy na hlavní stránce zlevněné kusy sezónních pneumatik.

To znamená, že zlevněny jsou vždy letní pneumatiky v létě a zimní v zimě. Aktuálně se tak dají nakoupit pokaždé ty pneumatiky, které potřebujete. Jedná se o kusy konkrétních velikostí, takže je možné, že se netrefíte přesně do toho, co je právě ve slevě, ale pokud máte standardní velikost, máte velkou šanci pořídit.

Jedná se o značkové pneumatiky, jako jsou Barum, Goodyear, Continental, Matador nebo Michelin. Navíc máte jasně vysvětleno, co který parametr na pneumatice znamená, abyste měli usnadněn výběr vhodného pneu pro vaše osobní nebo užitkové auto.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře


Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi

Podrobnosti: Unknown column 'dis1.website' in 'field list'


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 179

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 187
Povinné ručení - srovnání online