verze pro tisk

Nová Mazda 3 nabízí luxus pro cestující a dynamickou jízdu

24. červen 2017

Modely automobilů Mazda 3 se na světových silnicích pohybují už více než 13 let. Od té doby prodělaly značný vývoj. V letošním roce máte možnost si pořídit inovovanou verzi, která vám dopřává ještě více luxusu a pohodlí během jízdy. Nová Mazda 3 navíc obsahuje i několik zajímavých prvků, o nichž se dozvíte v tomto článku.

Interiér působí překvapivě prostorně

Na pěkný design jste si u Mazdy určitě již dávno zvykli. Přestože se v případě zmiňovaného modelu jedná o vůz nižší střední třídy, jako řidiči i spolujezdci se rozhodně nemusíte obávat toho, že byste měli v autě pocit stísněnosti. Interiér je u nové Mazdy vytvořený tak, aby v něm byl dostatek volného prostoru pro celou posádku.

Spotřebujete minimum paliva

Jako majitelé oceníte nejen komfortní interiér, ale také dobré jízdní vlastnosti, jež jsou navíc podpořeny minimální spotřebou. I při pojíždění ve městě nepřesahuje spotřeba více než 6 litrů na 100 km, při úsporné jízdě se dokonce můžete dostat pod 4 litry. Nový model přitom umí dosáhnout rychlosti až 210 km/h.

Nový systém zdokonaluje pocit z jízdy

Už nyní má Mazda 3 prodej ve velké míře. Je to kromě jiného dáno i zcela novinkovou asistenční technologií Skyactic – Vehicle Dynamics – G- Vectoring. Jedná se o systém, který zlepšuje točivý moment motoru podle toho, jak jako řidiči otáčíte volantem. Díky tomu máte v každé situaci plnou kontrolu nad řízením. Kola jsou neustále rovnoměrně zatěžovaný, což se projevuje na vyšší bezpečnosti jízdy, lepší trakci a tím pádem i celkově lepším pocitu z jízdy.

Aby toho nebylo málo, umí nová Mazda 3 i bavit. Všechny verze jsou vybavené moderním palubním systémem, v němž nechybí ani systém infozábavy. Potěší řidiče i spolucestující. Mazda 3 se tak skvěle hodí nejen do města, ale dá se klidně využít i na delší cesty, pokud například jezdíte na pracovní cesty či na dovolenou autem.

 

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online