verze pro tisk

Nový Suzuki Swift nyní pořídíte ve výhodné akci 6+6+6

26. březen 2015

Japonská značka Suzuki patří k předním světovým výrobcům vozidel. U nás jsou oblíbená zejména její malá auta, která se vyznačují vysokou spolehlivostí a dobrou cenou. Právě nyní si můžete pořídit nový Suzuki Swift v akci 6+6+6.

Akci 6+6+6 přináší brněnská firma CanoCar

Akci na Suzuki Swift 6+6+6 vám přináší firma CanoCar, s.r.o., jejímž sídlem je moravská metropole Brno. Tento prodejce patří k nejvýznamnějším dealerům vozidel této značky v České republice, na trhu působí již od roku 1994.

6 let splácení, 6 let záruky a pojištění

Zmíněná akce je ideální pro ty z vás, kteří chtějí získat kvalitní vůz s výhodným způsobem financování a doplňkovými službami. V rámci smlouvy budete svůj nový vůz financovat v pravidelných měsíčních splátkách po dobu 6 let. Po tuto dobu máte zároveň záruku a také kompletní pojištění vozidla.

Swift je moderním vozidlem do města

Akce se vztahuje na vozidlo Suzuki Swift 1,2 GL/AC, což je pětidvéřová varianta automobilu s benzínovým motorem o objemu 1,2l. Pro tento model je charakteristická minimální spotřeba paliva. Vůz je tak ideální zejména pro jízdu po městě, jeho jízdní vlastnosti vás však potěší i při delších cestách po dálnicích. Výrobce Suzuki klade u všech svých automobilů důraz i na nízké emise.

Stabilní podvozek a kvalitní brzdy přinášejí větší pohodlí při jízdě

Swift má oproti svým předchůdcům vylepšený podvozek, který zajišťuje maximální stabilitu při jízdě na všech terénech. Došlo také k rozšíření rozchodu kol, což opět zlepšuje stabilitu vozidla na vozovce. V neposlední řadě bych vyzdvihl také moderní kotoučové brzdy, které mají vnitřní ventilaci vpředu, což zajišťuje jejich optimální fungování a rychlou brzdnou reakci.

Využijte jedinečné nabídky na výhodné financování vozu Suzuki Swift, k němuž navíc získáte šestiletou záruku a pojištění. Více informací o akci 6+6+6 naleznete zde.

 

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online