verze pro tisk

Old Man Emu: Offroad tlumiče, které pomohou k dokonalému pocitu z jízdy

29. prosinec 2014

Tlumiče pérování jsou u každého automobilu důležitou součástí, podvozek si bez nich vůbec nelze představit. Dvojnásob to platí pro terénní vozidla, která se často pohybují po nezpevněných cestách a v přírodě. Zde jsou na ně kladeny mnohem větší nároky. A právě proto je třeba používat jen to nejlepší. Kvalitu, která vás rozhodně nezklame, představují offroad tlumiče značky Old Man Emu.

Pro vozidla s pohonem 4x4

Old Man Emu vyrábí offroad tlumiče již po mnoho let. Prim v jejím sortimentu hrají tlumiče Nitrocharger, které jsou neustále vyvíjeny a zdokonalovány. Nejnovější verze jsou vhodné pro terénní vozidla, která mají pohon 4x4. Napomáhají vylepšit jízdní vlastnosti, a to na běžných komunikacích i v terénu. Vývojáři si na nich dali velmi záležet. Dokazuje to už jen fakt, že byly před uvedením na trhu testovány v nejdrsnějších podmínkách australské pouště.

Silná a stabilní konstrukce, kterou nepoškodí ani kameny

Tyto offroad tlumiče, které u nás zakoupíte přes internetový Offroad obchod, jsou zapouzdřeny v silné polyuretanové schránce, která je navíc vybavena ještě ochranou z oceli. Ta zajišťuje perfektní fungování v terénu, kdy je podvozek vystaven odlétajícím kamenům. Dále je třeba vyzdvihnout také silný pracovní píst, který je chromovaný.

Tlumiče, díky nimž se auto chová perfektně na každém povrchu

Offroad tlumiče pérování Old Man Emu jsou skvělým prostředkem, jak docílit zlepšení jízdních vlastností. I při jízdě mimo asfaltovou komunikaci budete cítit jen minimum nárazů od země.

Automobil si zachová rychlou brzdnou reakci a bude se dobře pohybovat také v zatáčkách, a to i ve vyšších rychlostech. Při řízení poznáte, že je vozidlo snadněji ovladatelné, dokáže rychleji reagovat.

Jsem si naprosto jistý, že vás offroad tlumiče pérování od Old Man Emu rozhodně nezklamou, ba právě naopak. Vyzkoušejte je a sami poznáte, že pro terénní vozidla jsou asi tím nejlepším řešením, které jste mohli zvolit.

Komerční sdělení

-sad-

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře


Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi

Podrobnosti: Unknown column 'dis1.website' in 'field list'


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 179

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 187
Povinné ručení - srovnání online