verze pro tisk

Online katalog s náhradními díly na všechny značky vozidel

24. červenec 2012

Sehnat náhradní díly na některé značky vozidel není vůbec jednoduchou záležitostí. Většina obchodů, která nabízí autodíly, se totiž specializuje především na známé a běžně dostupné značky vozidel a nezaobírá se problémem značek, které jsou u nás přeci jen méně využívané. V případě, že hledáte náhradní díly na auto, je tak potřeba si najít kvalitního prodejce, který má dostatečně bohatý sortiment produktů.

Autodíly MJauto

Společnost Autodíly MJauto prodává autodíly už od roku 1998. Její předností je, že dokáže obstarat náhradní díly pro velké množství značek a typů automobilů. V roce 2005 firma vytvořila vlastní katalog s autodíly, přes který bylo možné si je objednávat. V tu dobu také otevřela internetový obchod s autodíly, šlo o vůbec první univerzální obchod svého druhu. Kromě toho má i nadále také klasický kamenný obchod, který se nachází v Brně. Zde je možné si vyzvedávat objednané náhradní díly, běžně jsou však také autodíly posílány prostřednictvím zásilkových služeb.

Snadné a rychlé objednání nových náhradních dílů pro auto

Výhodou, kterou přináší katalog náhradních dílů společnosti Autodíly MJauto, je snadné a rychlé vyhledání potřebného komponentu. Díky tomu tak můžete mít potřebné náhradní díly doma či ve firmě během několika málo hodin či dnů. Přestože to lze jen těžko porovnat, má společnost Autodíly MJauto zřejmě nejširší sortiment zboží v rámci celé České republiky.

Zhruba před měsícem firma spustila novou verzi katalogu, do něhož je postupně přesměrováván provoz ze starší verze katalogu. Nový katalog bude disponovat dalšími praktickými funkcemi, které zákazníci jistě ocení.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online