verze pro tisk

Pohodlná a levná doprava po městě? Pořiďte si elektrokolo

2. září 2014

Také vás už nebaví věčné stání s autem v kolonách v centru města? Pak si pořiďte elektrické kolo. S ním se hravě dostanete prakticky kamkoliv, a to levně, rychle a pohodlně. Elektrokola, která kombinují vlastnosti klasických jízdních kol se skútry a motorkami, jsou moderním dopravním prostředkem pro lidi všech generací.

Do města i na venkov

Elektrické kolo je skvělé hlavně do města, využijete jej ale i na venkově, případně při projížďkách po okolí. Jde o kolo, které je vybaveno elektrickým motorem. V momentě, kdy jste unaveni, nebo na vás čeká vyjížďka do kopce, stačí motor jednoduše spustit a elektrické kolo vás vyveze bez jakékoliv námahy.

Na jedno dobití ujedete desítky kilometrů

Velkou výhodou, kterou se elektrické kolo může pochlubit, jsou minimální náklady na provoz. Zatímco klasické skútry a motorky spotřebují litry benzinu a každá jízda vás tak stojí nemalé peníze, nemluvě o jízdě autem, u elektrokola při zapnutém motoru vyjde 100 kilometrů jen na zhruba 4 – 6 Kč!

Další nespornou výhodou je výdrž. Baterie na jedno nabití vydrží několik desítek kilometrů, v závislosti na její kvalitě. V kombinaci s klasickým šlapáním tak ujedete klidně i 100 kilometrů. Po vybití stačí baterii na několik hodin zapojit do zásuvky a nabít.

Na elektrokolo nepotřebuje řidičský průkaz, ani STK či povinné ručení. Mohou jej používat mladí, dospělí i senioři.

Elektrické kolo má ještě jednu zásadní výhodu. Je lehké a skladné, takže jej lze přepravovat ve vlaku, v cyklobusu, případně i autem na stříšce či na vleku tak, jak jste zvyklí přepravovat klasická jízdní kola.

Ekologický způsob přepravy

Pořiďte si elektrokolo a uvidíte, o jak perfektní dopravní prostředek se jedná. Využijete jej na výlety, na nákupy či při jízdě do práce. Oproti automobilu nebo motorce ušetříte spoustu peněz a uděláte také něco pro své zdraví i životní prostředí. Ano, elektrické kolo je ekologickým dopravním prostředkem, který neznečišťuje životní prostředí.

Komerční sdělení

-jan-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online