verze pro tisk

Pořídit vůz v prověřeném autobazaru je sázkou na jistotu

26. srpen 2019

Osobní automobil patří k základní výbavě snad každé tuzemské domácnosti. Měl by dobře sloužit, být k dispozici vždy, když je zrovna potřeba. A právě proto je jeho výběr možný jen s velkou rozvahou. Ojetý vůz rozhodně není chybou, naopak – pokud jej pořídíte od někoho s dobrou reputací, můžete jen získat. Široký výběr nebude v tomto případě jediným bonusem, výhodou je také záruka původu a pečlivé prověření automobilu. Stejně tak je možné hned po koupi uzavřít na místě povinné ručení a mít tak o další starost méně.

Financování na míru klientovi, výběr světoznámých značek

Úvěr s nulovou akontací, komisní prodej, vyřízení všech formalit a papírování zcela bezplatně. I v tom tkví výhoda spolupráce s profesionály. Autobazar Praha má za sebou dvanáct let zkušeností a spolupráce s firmami, které se mohou postarat o každý detail, pokud máte zájem třeba o leasing.

Profesionální poradenství pro každého, kdo si chce koupit vůz, ale nemá jasno o konkrétním modelu, je samozřejmostí. Až tři stovky automobilů, mezi nimiž nechybí značky Ford, Mazda nebo Opel, tedy stálice trhu bez ohledu na ročník nebo část světa – to už je rozhodně zajímavé spektrum možností, ať už patříte k opravdu náročným řidičům nebo se spokojíte třeba i s průměrným vozem, který odvede v každém případě spolehlivou práci.

Testovací jízda vždycky výrazně usnadní rozhodování

Autobazary obecně nemusí vždy poskytnout možnost zkušební jízdy, díky které by si zájemce o konkrétní model ověřil, jak by mu to sedělo za volantem. Ale má vůbec smysl jednat o koupi, když se nemůžete ve vybraném autě alespoň krátce projet a zjistit, jestli bude skutečně to pravé? Zvlášť, pokud se v něm bude vozit celá rodina a nebude sloužit jen na cesty do práce. Variant využití je totiž opravdu mnoho...

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online