verze pro tisk

Potřebujete kvalitní užitkový vůz? Nemusíte vybírat jen z nových vozidel!

29. červenec 2015

Užitkové vozy a dodávky jsou na našem trhu stále vyhledávanějším druhem automobilů. Ať už budete hledat dodávku pro účely firmy nebo pro soukromé účely, vždy budete od automobilu vyžadovat především kvalitu, efektivitu a dobrý konstrukční stav. Není nutné kupovat hned nový automobil. Jeho pořizovací cena by mohla přesáhnout i 1 milion korun, což rozhodně není málo. Zaměřte se i na ojeté automobily.

I ojeté užitkové vozy mohou skvěle posloužit

Jestliže přímo nevyžadujete eleganci a luxus, který nabízí zcela nová vozidla, ale postačí vám vlastnosti, jako spolehlivost, kvalita a efektivita, rozhodně se zamyslete nad nákupem ojetých vozidel. Také ojeté užitkové vozy mohou být ve vynikajícím konstrukčním stavu a zajistí tak ještě dlouholetou spokojenost a bezpečnou jízdu. Nejprve si musíte vybrat, jaký typ užitkového vozidla vám bude nejvíce vyhovovat. V ČR patří mezi nejoblíbenější druhy Ford Transit. Více informací o tomto modelu se dozvíte ZDE.

Kde a jak hledat

Kupovat ojeté automobily s sebou vždy přináší jistou míru rizika. To platí pro prodej osobních automobilů a také pro prodej ojetých dodávek. Základem je tedy výběr správného prodejce. Nebojte si o prodejci zjistit všechny možné dostupné informace. Na internetu lze v dnešní době zjistit prakticky všechno. Jestliže by s prodejcem, nebo s kvalitou nabízených vozů měl někdo negativní zkušenost, rozhodně by se o ni podělil na internetu, kde by se tato zkušenost dala dohledat.

Příklad kvalitního a spolehlivého prodejce

Spolehlivých prodejců ojetých automobilů není mnoho. A specialistů na prodej ojetých dodávek je ještě méně. Naštěstí se ale dají najít. Bazar dodávek se zkušenostmi, tradicí a širokou nabídkou kvalitních vozů je například firma Auto Gruber. Tento autobazar nabízí vozidla s 100% zárukou na původ, bez finančních závazků (leasingy, úvěry, exekuce), bez blokace magistrátu a s důkladným prověřením po technické stránce. Stačí si jen vybrat.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře


Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi

Podrobnosti: Unknown column 'dis1.website' in 'field list'


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 179

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 187
Povinné ručení - srovnání online