verze pro tisk

Potřebujete se dostat z bodu A do bodu B? Auto z bazaru může být správná volba

5. březen 2018

Nepotrpíte na exkluzivitě a fungl novém stavu věcí, které používáte, a zajímá vás spíše praktické a finanční hledisko? Potom může být pořízení vozu z autobazaru pro vás tou správnou variantou. Od pořizování ojetého vozu budete možná odrazování, ale vše záleží na správném výběru.

Hledejte a nechte si poradit

Koupě vozu z bazaru automobilů vyžaduje pochopitelně větší míru obezřetnosti a trochu pídění po rozumných nabídkách a solidních prodejcích. Pomoci vám mohou reakce a názory na různých diskuzních fórech, recenzních webech a podobně. Pokud nejste v auto-moto záležitostech příliš zběhlí, nechte si poradit od někoho, kdo se vyzná. Sbírejte informace a vyberte si takové, které vám mohou pomoci k lepšímu nákupu.

Buďte připraveni nakoupit

Dobré nabídky mizí rychle, to se rozumí. Opravdu zajímavé kousky se v autobazaru moc neohřejí, a je proto potřeba rychle reagovat. Procházejte nabídky pravidelně a co nejčastěji a buďte odhodlaní, když přijde ten správný okamžik.

Zkontrolujte vše, co je potřeba

Před nákupem zkontrolujte veškeré doklady a dokumentaci vozidla a ujistěte se o legálním původu. Pokud jste si však našli seriózní autobazar, není třeba být zbytečně paranoidní. Na prohlídku technického stavu vozu si ideálně přizvěte s sebou zkušenějšího „poradce“ třeba z okruhu známých. Pokud možno, prohlédněte si vůz i na rampě. Samozřejmě byste neměli vynechat testovací jízdu. Může se stát, že vám vozidlo vůbec nebude sedět a začnete odhalovat mouchy, které při prohlídce nebyly zjevné.

Nabídka je široká

Díky internetu máme dnes přístup k informacím, o jakých se nám dřív nesnilo. Využijte tuto možnost. Vybírání ojetého vozidla na internetu vám ušetří obrovské množství času. Vidíte fotky i detailní popis. Můžete vyfiltrovat nabídky, které vás zajímají a zbytek nechat plavat. Dobré autobazary samozřejmě nabídku na webu mají – a vy potom můžete jít na jistotu.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online