verze pro tisk

Praktické doplňky do vašeho vozidla

17. duben 2013

Cestujete-li v autě, ať už jako řidiči nebo spolujezdci, určitě chcete mít během jízdy co největší pohodlí. Vozidlo, které bude mít tvrdé sedačky a málo prostoru, kde nebude ani pořádné místo na nohy, je rozhodně nevhodné, a to zejména na delší cesty, kdy v autě trávíte i několik hodin naráz. Kromě základní výbavy, která by měla sama o sobě poskytovat dostatečné pohodlí pro cestující a řidiče, je dobré si do auta zakoupit také praktické doplňky, které ještě zvýší komfort.

Autopotahy

Klasickým doplňkem jsou potahy na sedačky. Ty většinou patří již do základní výbavy vozidla v momentě, kdy si jej pořídíte, nicméně ne každému mohou vyhovovat. Proto je lepší si pořídit potahy do auta na míru. V tom případě si totiž můžete zvolit materiál, z něhož budou vyrobeny, ale také velikost, barvu a další drobnosti. To vše přispěje k lepšímu zážitku z jízdy.

Loketní opěrky

Velmi zajímavým doplňkem do auta jsou loketní opěrky. Ideální variantou jsou polohovatelné loketní opěrky, které lze kdykoliv nastavit tak, aby během jízdy vašim rukám a loktům poskytovaly co největší komfort a ruce tak během jízdy nebyly zbytečně namáhány. Moderní opěrky do vozidel navíc mají i přídavné funkce a výbavu, například úložný prostor, do něhož lze vložit různé drobné osobní předměty, potraviny apod.

Rohože do auta

Praktickým autodoplňkem jsou rohože do auta. Ty se vyrábějí v několika provedeních. Pohodlné jsou jak klasické gumové autorohože, tak i elegantní textilní rohože. Druhý typ však lze doporučit používat spíše v době, kdy venku panuje pěkné počasí beze srážek. V případě, že je použijete za deště či jiné sloty, která venku panuje, budou textilní rohože rychle zašpiněny. Gumové rohože jsou obecně praktičtější v tom, že jejich údržba je daleko méně pracná.

Tyto a mnohé další doplňky do auta zajistí vám i vašim spolucestujícím lepší pohodu na cestách. V každém případě však nesmí překážet řidiči v řízení vozidla či ve výhledu. Na to pamatujte, v opačném případě doplňky způsobí spíše potíže než užitek.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře


Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi

Podrobnosti: Unknown column 'dis1.website' in 'field list'


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 179

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 187
Povinné ručení - srovnání online