verze pro tisk

Přívěsné vozíky a nákladní přívěsy

28. listopad 2012

Mnoho firem i soukromých osob potřebuje převážet materiál a předměty automobilem. Osobní vozidla pro převážení větších nákladů nejsou příliš praktická, mají totiž omezený úložný prostor. Aby si řidiči nemuseli pořizovat drahá nákladní užitková vozidla, je vhodné si k automobilu dokoupit přívěsný vozík.

Přívěsné vozíky jsou užitečným doplňkem osobních i užitkových automobilů. Díky nim se výrazně zvýší prostor pro převoz objemnějších věcí. Vozíky se jednoduše zavěsí k zadní části vozidla. Musejí být řádně označena a splňovat další kritéria tak, aby byla provozuschopná na silničních komunikacích. Přívěsné vozíky dnes mohou mít mnoho podob, kromě klasických vozíků se dají pořídit i vozíky se speciální úpravou a vzhledem.

Vozíky a přívěsy od Vezeko s.r.o.

Kvalitní přívěsné vozíky pro vozidla vyrábí česká společnost Vezeko s.r.o. Tato firma je schopna vyrobit na zakázku vozíky různých kategorií, pro mnoho typů osobních i nákladních vozidel. Své produkty již dlouhá léta úspěšně prodává v tuzemsku i v mnoha zahraničních zemích. Vozíky od společnosti Vezeko můžete objednávat přes eshop, osobní odběr je pak možný na pobočkách firmy v Praze, Brně a Velkém Meziříčí.

Přívěsy pro automobily i nákladní vozidla

A jaké vozíky společnost Vezeko vyrábí. Objednat si u ní můžete malé přívěsné vozíky, ale třeba i bržděný přívěs pro nákladní vozidla nad 3,5 tuny. Firma vyrábí i speciální přívěs pro hasiče a mnoho dalších užitkových přívěsů a vozíků, které se jistě budou hodit kutilům i velkým firmám. Díky zkušeným projektantům a mechanikům je schopna vyrobit vozíky a přívěsy dle zákazníkových potřeb. Její produkty jsou velmi kvalitní a zároveň i cenově dostupné. Konstrukce přívěsů a vozíků jsou vyráběny z vysoce kvalitních materiálů, které zaručují dostatečnou stabilitu a nosnost. Ve zmíněném eshopu naleznete také širokou nabídku náhradních dílů na přívěsné vozíky.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře


Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi

Podrobnosti: Unknown column 'dis1.website' in 'field list'


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 179

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 187
Povinné ručení - srovnání online