verze pro tisk

Proč je pronájem aut stále vyhledávanější službou?

27. březen 2015

V dnešním článku se zaměříme především na pronájem automobilů. Jedná se o službu, která ještě před deseti lety na našem trhu nebyla téměř vůbec známá. V současnosti ji ale vyhledává stále větší procento firem i rodin. Detailně si rozebereme veškeré přednosti a detaily spojené s touto službou. Nakonec možná zjistíte, že pronájem je vhodný třeba i pro vás.

Nulové starosti a nulové zadlužení

Při pronájmu aut se nemusíte zadlužit na několik desítek let dopředu, což je například u nákupu nového nebo lehce ojetého automobilu téměř nutnost. Prostě jen pravidelně každý měsíc splácíte smluvně danou finanční sumu. Navíc s autem nemáte žádné provozní starosti. O ty by se měl postarat ten, kdo vám auto pronajímá. Nezáleží na tom, zda hledáte pronájem aut v Praze, Brně nebo Liberci. Služby by měly být stejné. My si v dnešním článku představíme jednu specializovanou společnost v této oblasti, abyste i vy pochopili a věděli, jak má vypadat opravdový specialista na půjčení vozů.

Naší vybranou společností je Taggart

Po delším průzkumu trhu jsme se jako modelovou společnost rozhodli představit firmu Taggart. Tato firma je stabilní a prověřená autopůjčovna v Praze se širokým vozovým parkem se specializací na krátkodobý i dlouhodobý pronájem automobilů. V nabídce jsou převážně nové, maximálně však rok staré vozy. Ve vozovém parku této společnosti jsou nabízeny především vozy Škoda Octavia s manuální i automatickou převodovkou. Detailní popis automatické převodovky najdete zde. Ovšem nechybí ani další modely Škoda, stejně tak, jako například vozy Ford Mondeo, Audi A4, Audi A6, Mini Cooper nebo elegantní Ford Mustang. Díky široké nabídce automobilů, si vybere opravdu každý.

Žádné provozní starosti

Velkou výhodou pronájmu je, že vaší jedinou starostí bude hladina benzínu v nádrži. O všechny ostatní provozní náklady se stará sama autopůjčovna v Praze. Všechny vozy jsou pravidelně sepisovány, sama autopůjčovna je přiveze na sjednané místo a po skončení pronájmu si je odveze, vozy jsou pojištěné v rámci celé Evropy, a NON stop je pro zákazníky připraveny informační linka a také asistenční služba. Navíc firma nabízí také zapůjčení navigace, autosedačky, nosiče, zavazadlových boxů nebo řidiče.

Komerční sdělení

-jan-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

RRFfFV6i6n4

sobota, 6. srpen 2016
17:26

Your answer lifts the ingielltence of the debate.


Napsal: RRFfFV6i6n4 [Odpovědět]

Povinné ručení - srovnání online