verze pro tisk

Pronájem luxusní limuzíny s řidičem

24. červenec 2013

Co si takhle dopřát trochu luxusu a pronajmout si limuzínu s řidičem, který vás doveze, kam budete chtít. Že neznáte nikoho, kdo by tuto službu poskytoval? My ano, pronájem limuzíny s řidičem zajišťuje společnost Limousine-Mercedes Transport service Prague.

V jakých chvílích se vám bude pronájem luxusní limuzíny s řidičem hodit

Pronájem limuzíny je samozřejmě pro většinu z vás něčím výjimečným. Hodí se například v momentě, kdy zajišťujete svatbu některého z vašich potomků nebo příbuzných a chcete zajistit skutečně pohodlný odvoz.

Limuzína s vlastním řidičem se ale dá využít i pro různé kulturní akce, na něž se chystáte a chcete tam přijet jako skuteční elegáni. V neposlední řadě si pak samozřejmě tuto službu můžete zajistit také pro různé výlety do zajímavých oblastí v tuzemsku, kdy požadujete skutečný luxus a pohodlí.

Luxusní limuzína Mercedes S Class nabízí maximální komfort

Společnost Limousine-Mercedes Transport service Prague nabízí pronájem limuzíny na dobu od 2 hodin déle. Má výtečný vozový park, jehož hlavním tahounem je mercedes S Class. Tato limuzína patří mezi nejstylovější a nepohodlnější automobily ve své kategorii. Je opravdu vhodná pro slavnostní a výjimečné akce, na něž se hodí luxusní vozidlo.

Mercedesy S Class ve výbavě zmíněného pronajímatele mají komfortní kožený interiér, který je ladně doplňován dřevěnými prvky. Při jízdě v limuzíně se tak budete cítit jako skuteční králové. Vozidla mají krom jiného i plně vyhřívané a odvětrávané sedačky.

Pronájem limuzíny s řidičem vám zajistí dokonalý komfort. Zkušený řidič vás doveze tam, kam budete chtít, a to bezpečně a v požadovaném čase.

Využijte jedinečné nabídky společnosti Limousine-Mercedes Transport service Prague a pronajměte si pro slavnostní chvíle limuzínu i s řidičem.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online