verze pro tisk

Pronájem nákladních vozidel lze vyřídit jednoduše a rychle

18. červen 2015

Nákup nákladního vozidla je velmi nákladný, vyjde o dost dráž nežli pořízení osobního automobilu. Pokud jej navíc nevyužijete denně, investice se vám nevyplatí. V tom případě je daleko výhodnější si užitkový vůz pronajmout. Pronájem nákladních vozidel a přívěsů zajišťuje TIR Půjčovna.

Pronájem užitkového vozidla získáte do 15 minut

Půjčovna užitkových vozů nad 3,5 tuny nabízí vozidla mnoha značek, druhů a kategorií, funguje ale také jako půjčovna přívěsů a návěsové techniky. Při pronájmu oceníte hned několik věcí. V první řadě rychlé a jednoduché vyřízení. Dojednání podrobností a podepsání smlouvy o pronájmu užitkového vozidla zabere maximálně 15 minut. S automobilem pak můžete okamžitě odjet a využít ho dle svých potřeb.

Nemusíte řešit pojištění

Veškerá nákladní vozidla i přívěsy mají potřebná pojištění. Díky tomu se nemusíte o nic starat, není třeba nic zařizovat. Auto máte možnost využívat ihned bez jakéhokoliv omezení.

Nejste omezeni počtem najetých kilometrů

Velkou výhodou pronájmu u TIR Půjčovny je rovněž fakt, že cena za vypůjčení vozu je stanovena fixně, bez omezení počtu najetých kilometrů. Základní cena je určena na měsíc pronájmu, po dohodě si však nákladní vozidlo či přívěs můžete vypůjčit i na kratší dobu.

Stačí vám minimum dokladů

K úspěšnému vyřízení pronájmu potřebujete kromě řidičského oprávnění pro příslušnou skupinu už pouze platný občanský průkaz. V případě, že si vozidlo půjčujete jako živnostník či jménem firmy, připravte si ještě živnostenský list nebo výpis z Obchodního rejstříku.

Vozový park TIR půjčovny je ve výborném technickém stavu. Nemusíte se tudíž obávat závažných technických problémů během využívání vozidla. Kontakty na společnost najdete na webových stránkách tirpujcovna.cz. Jejich prostřednictvím provedete také rezervaci vybraného užitkového vozidla nebo přívěsu.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online