verze pro tisk

Renovace veteránů a klempířské práce

24. červen 2012

Majitelé veteránů mají často potíže s tím, že na jejich vozidla se jen těžko shánějí náhradní díly a problémy nastávají také v momentě, kdy je potřeba vozidla opravit. Běžné autoservisy se totiž orientují jen na novější typy vozidel a s veterány nemají potřebné zkušenosti, ani nedisponují příslušným materiálem.

Pomoc s přestavbou či opravou veteránů

V případě, že vlastníte automobil, který patří do kategorie veteránů, pak vám v případě potřeby může pomoci společnost Garage60. Tato firma provádí renovaci veteránů. Je schopna zajistit kompletní přestavbu či dostavbu starých typů a značek vozidel tak, aby bylo možné auta i nadále registrovat jako veterány. Firma provádí i další přidružené práce, jakými jsou oprava či svařování hliníkových dílů, výroba chybějících dílů karoserií apod.

Další činnost firmy Garage60

Kromě toho se společnost Garage60 zabývá také klempířskými pracemi. Opravuje všechny druhy poškození, která se na automobilech objeví. Dokáže vyměnit celé konstrukce za použití technologických postupů, které se shodují s původními výrobními postupy, jež jsou dnes již jinak nevyužívané. Dále firma zajišťuje také opravy návěsů či opravy autobusů. V neposlední řadě se na společnost Garage60 můžete obrátit v případě, že potřebujete pro svého veterána odtahovou službu. Zaměstnanci firmy jsou zkušení a dokáží využívat moderních opravárenských technologií, zároveň však také umí provést klasické opravy a renovace veteránů. Více informací naleznete na webových stránkách garage60.cz.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online