verze pro tisk

Repasované součástky do nákladních automobilů

23. duben 2013

Nákladní vozidla jsou v drtivé většině využívána každý den. Jejich životnost je tak daleko nižší nežli v případě osobních vozidel, neboť řidič s nimi během roku najede tisíce kilometrů. Není proto divu, že kamiony a další nákladní užitková vozidla jsou mnohem častěji porouchána a dochází u nich k rychlejšímu opotřebení jednotlivých součástek. Zdaleka největší zátěži jsou podrbovány motory.

Turbodmychadla motorů

Součástí dieselových motorů, které jsou instalovány ve většině nákladních vozidel, jsou také turbodmychadla. Tato zařízení, která lze vlastně označit jako zvláštní typ čerpadel, pomáhají zvyšovat výkon motoru, neboť využívají energii výfukových plynů. Pohonné jednotky tak mají vyšší účinnost. V momentě, kdy by turbodmychadla nebyla součástí motorů, výkon vozidla ( respektive jeho motoru) by nebyl tak velký. Turbodmychadla se používají již poměrně dlouho, jejich velkou výhodou je také to, že nijak významně nezvyšují celkovou hmotnost zařízení.

Prodej repas turba a dalších náhradních dílů do vozidel

Má-li vaše vozidlo problém s turbodmychadlem, je rozhodně namístě co nejrychleji toto zařízení opravit, případně pak zcela vyměnit. Náhradní díly na nákladní auta jsou dnes k dostání i v mnoha internetových obchodech. Specialistou na prodej repas turba a dalších repasovaných součástek do nákladních i osobních vozidel je kupříkladu internetový obchod TirShop.sk. Ten nabízí repas turba za mimořádně výhodné ceny, pořídíte zde i mnohé další kvalitní náhradní díly pro nákladní auta, která jsou často při opravách kamionů a užitkových vozidel zapotřebí, neboť během užívání vozidel dochází k jejich častému poškození.

Pakliže nemáte problém se svým nákladním vozidlem, ale tíží vás například průmyslové osvětlení továrny, v níž funguje vaše firma, i tato zařízení se dají v dnešní době bez potíží zakoupit či objednat online. V eshopech naleznete zkrátka prakticky vše.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře


Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi

Podrobnosti: Unknown column 'dis1.website' in 'field list'


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 179

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 187
Povinné ručení - srovnání online