verze pro tisk

Suzuki SX4 a SX4 S-Cross: Srovnání a vlastnosti

25. srpen 2014

Značka Suzuki patří v tuzemsku k dlouhodobě uznávaným a oblíbeným. V současné době jsou hitem především její nové modely Suzuki SX4 a SX4 S-Cross.

Pohony na 2 i 4 kola

Nový model Suzuki SX4 je ideálním vozidlem do města, bát se s ním ovšem nemusíte ani do terénu. Vyrábí se ve verzích s pohonem na dvě i čtyři kola. Offroadová verze S-Cross je pak přímo určena pro jízdy v obtížnějších terénech, má pohon na všechny čtyři kola, díky čemuž je zajištěn dobrý výkon a stabilita vozu.

Dynamický vzhled

Oba modely vás mile překvapí nejen dobrým a výkonným motorem, ale i mnoha dalšími vlastnostmi. Zmínit lze především elegantní design. Jak klasické XS4, tak i model S-Cross jsou pojaty dynamicky. V porovnání s předchozími řadami, ale i mnoha konkurenčními vozidly působí efektně.

Jízdní režimy

Vzhled ale samozřejmě není tím hlavním důvodem, proč si některý z těchto dvou modelů vozidel Suzuki pořídit. Výrobce kladl důraz na bezpečnost, což dvojnásob platí pro model S-Cross. Ten využívá inteligentní technologii AllGrip, která má 4 jízdní režimy. Díky tomu se perfektně chová jak na dobře upravovaných silnicích, tak i v horším terénu.

Suzuki SX4 a SX4 S-Cross: Srovnání a vlastnosti
Suzuki SX4 a SX4 S-Cross: Srovnání a vlastnosti

Spotřeba SX4 a SX4 S-Cross

U obou vozidel zaujme i nízká spotřeba. V případě S-Cross je kombinovaná spotřeba pouhých 4,2 litru na 100 kilometrů, u verze SX4 pak činí jen o zhruba 1 – 2 litry více.

Velký objem zavazadlového prostoru

Oba modely jsou určeny jako rodinné automobily. A to nejen tím, že poskytují dostatek místa, ale mají také prostorný zavazadlový prostor. Suzuki SX4 může mít objem pro zavazadla až 1045 litrů, SX4 S-Cross pak 875 litrů. To je už dostatečné k tomu, abyste mohli s těmito vozidly bez problémů vyrazit i na delší dovolenou, kdy si s sebou berete větší množství věcí.

Výprodej vozů značky Suzuki

Modely Suzuki SX4 S-Cross a SX4 jsou v současné době v nabídce brněnského prodejce, společnosti CanoCar. U tohoto prodejce nyní probíhá akční výprodej vozů, díky němuž získáte nový automobil za mimořádně výhodné ceny.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře


Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi

Podrobnosti: Unknown column 'dis1.website' in 'field list'


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 179

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 187
Povinné ručení - srovnání online