verze pro tisk

Tlumiče pérování pro offroady

16. září 2013

Pro bezpečnou a pohodlnou jízdu v terénu je zapotřebí mít nejen kvalitní vozidlo, ale také příslušné technické vybavení, které mu dodá potřebné vlastnosti. Velmi důležitou roli z tohoto hlediska hrají tlumiče pérování.

Tlumiče pérování jsou nezbytnou výbavou vozidel. Bez nich by cesta v autě rozhodně nebyla tak příjemná, auto by nedokázalo dobře reagovat na nerovnosti na silnici či v terénu.

Je logické, že kvalitnější tlumiče pérování musejí mít vozidla, která spadají do kategorie offroady. U nich se předpokládá, že ne vždy budou jezdit po rovných silnicích. Občas s nimi zajedete do horšího terénu, tedy například na lesní a polní cesty apod.

Tlumiče Old Man Emu

Velmi dobrým řešením se v této oblasti zdají být tlumiče pérování Old Man Emu. Ty jsou vyráběny za účelem maximální výdrže. Jejich dlouhou životnost krom jiného zajišťují tvrdá polyuretanová pouzdra.

Výrobce rovněž klade důraz na kvalitu pístu, který je důležitou součástí každého tlumiče pérování. Optimální výkon zařízení je pak podporován díky plnění dusíkem pod nízkým tlakem.

Offroad obchod s tlumiči od Old Man Emu

Tlumiče pérování od výrobce Old Man Emu na českém internetu prodává Offroad obchod. Jak už z jeho názvu vyplývá, specializuje se tento obchod na vybavení a doplňky pro terénní vozidla.

Na webu pořídíte právě i nejnovější produkty od Old Man Emu, které jsou dnes ve světě považovány za to nejlepší, co lze v dané kategorii pořídit.

Ne náhodou jsou tlumiče pérování od tohoto výrobce využívány i ve sportovních vozidlech, kde samozřejmě panují ty nejvyšší nároky na kvalitu tlumičů, jejich výdrž, spolehlivost a dlouhou životnost.

Chcete-li se ve svém vozidle cítit naprosto pohodlně a nemíníte na každé nerovnosti drkotat zuby, vyřešte to instalací kvalitních tlumičů pérování. Old Man Emu vás určitě nezklamou.

Komerční sdělení

-sad-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online