verze pro tisk

V bazaru se dají pořídit špičkové nákladní vozy

23. březen 2017

Prodej nákladních vozů a tahačů je v porovnání s osobními automobily sice daleko menší, i tak se ale dají pořídit u celé řady prodejců. A platí to nejen o zcela nových modelech, ale i ojetých vozech. Pokud navštívíte nějaký bazar nákladních aut, možná vás mile překvapí rozmanitost nabídky.

Bazar náklaďáků ocení hlavně menší firmy

I v bazaru se dají pořídit nákladní vozy renomovaných značek, hlavně však ve velmi dobrém stavu. Je sice pravdou, že použitá nákladní auta mívají hodně najetých kilometrů, s tím se však musí počítat. Jde přeci jen o užitkové vozy. Velkou výhodou je především jejich cena, která je oproti novým modelům leckdy až o desítky procent nižší. Malým firmám, které nemají příliš velký finanční kapitál, pak přijdou i ojeté náklaďáky vhod.

Mercedes Actros – moderní nákladní vůz se špičkovou výbavou

O tom, že se v bazaru dají objevit i kvalitní nákladní automobily a tahače, svědčí aktuální nabídka bazaru AC TIR, s.r.o. K dostání je zde kupříkladu Mercedes Actros. Jde o špičkový tahač s plně automatickou převodovkou s 8 rychlostními stupni, který má vysoce výkonný motor. Jako řidiči oceníte i jeho moderní vnitřní výbavu, která obsahuje kromě jiného autochladničku či CB vysílačku. Samozřejmostí výbavy jsou centrální zamykání, sklopná zrcátka a elektrická okna.

Iveco Stralis – komfortní záležitost pro dlouhé jízdy

Z nabídky lze vyzdvihnout také Iveco Stralis. Tento nákladní vůz má rovněž plnou výbavu. Stejně jako u Mercedesu Actros je pro řidiče i spolujezdce maximálně pohodlný. Řidiči mají pro odpočinek k dispozici 2 prostorná lůžka. Vůz je vybavený i klimatizací, která je tolik potřebná při dlouhých jízdách zejména v letních měsících.

AC TIR disponuje nabídkou řady dalších modelů nákladních vozidel, přívěsů a návěsů. Kompletní informace naleznete na webových stránkách actir.cz. U každého vozu v nabídce nechybí detailní popis a obrázky. Ještě před nákupem si tak uděláte jasnou představu.

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online