verze pro tisk

Vše pro komfortní jízdu: co nabízí nová Škoda Octavia?

21. březen 2014

Jsou dva druhy lidí. Jedni si kupují automobil proto, protože je to pro ně vhodný nástroj pro přesun z místa A do místa B. A ti druzí si chtějí jízdu vychutnat, takže automobil berou jako něco víc.

Ti druzí si vybírají, jakou značku vozu si koupí. Značka Škoda tohle samozřejmě ví, dokáže pokrýt přání obou typů lidí. Samozřejmostí je důraz na komfortnost jízdy, kvalitu a bezpečí vozu, ale to v dnešní době zdaleka nestačí. Například vůz Škoda Octavia je toho živým dokladem.

Vylaďte si vůz podle svého

Pro toho, kdo má vůz jen jako přepravní prostředek, má nachystánu základní verzi. No a pro zákazníky, kteří očekávají něco více, má v nabídce příjemné bonusy.

Konkrétně pro model Octavia nabízí nově možnosti, jak si ze sériově vyráběného vozu udělat automobil, který bude jen váš, kterému vtisknete originální doplňky, příslušenství, díky kterému svůj vůz od ostatních odlišíte. Pokud vás zajímá, co všechno si pod tímto příslušenstvím můžete představit, pak vězte, že se jedná o dekorativní lišty předního nárazníku, dekorativní folie na skla a spoiler 5. dveří v barvě vozu.

Tohle vše můžete ještě doplnit 17“ či 18“ kola z lehké slitiny a k tomu vybrat vhodné pneumatiky. Výběr lze realiozvat kupříkladu přes internetový obchod pneu.extralevne-pneu.cz, který nabízí opravdu široký výběr pneumatik.

Značka Škoda jde s dobou

To, že značka Škoda jde s dobou je patrné právě na její aktuální nabídce pro vozy Škoda Octavia Sport look paket. Jde o to, že požitek z jízdy a pýcha z pořízení kvalitního a bezpečného vozu je nyní na mnohem vyšší úrovni, než kdykoliv předtím.

Ti, kdo pamatují doby několik desítek let minulé, si jistě také uvědomí, jaký požitek z jízdy mohli mít tenkrát. Každý z nás je individuál, každý z nás je přeci osobnost, tak proč bychom měli všichni jezdit ve stejných vozech?

Proč bychom si nemohli vlastní vůz trochu předělat podle vlastní představy? Pro každého, kdo si užívá ten pocit volnosti, když může usednout za volant, jsou tu možnosti, jak si jízdu užít ještě více. Je pak jen na nás samotných, které možnosti využijeme.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online