verze pro tisk

Vyplatí se nákup ojetého vozu z autobazaru?

23. březen 2012

Všechna vozidla mají určitou životnost. V momentě, kdy náš vůz doslouží a my potřebujeme rychle sehnat nový vůz, je dobré se porozhlédnout po autobazarech. Ne každý si může dovolit pořídit si zcela nové auto.

Kvalitní vozy z autobazarů mohou stát jen pár desítek tisíc

Ceny automobilů šly sice v posledních letech výrazně dolů a některé značky, jako jsou Škoda, Fiat, Hyundai a další, nabízejí vozidla za ceny pod 200 tisíc Kč, ale i to může být pro mnoho řidičů příliš.

Výběr auta v autobazaru

V autobazaru se dají pořídit slušná auta za pár desítek tisíc korun. Při výběru si musíme hlídat, jaké je stáří vozidla, jaký je jeho aktuální stav a zda je poměr těchto hodnot vzhledem k požadované ceně přiměřený. V autobazarech se dají zakoupit ojeté vozy prakticky od všech značek. Mezi nejoblíbenější patří krom výše zmíněných také Ford, Kia, Opel, Renault, Volvo, ale dají se najít i autobazary, které nabízejí k prodeji luxusnější značky automobilů a motocyklů - Mazda, Honda či třeba Mercedes-Benz.

Autobazary nabízejí všechny známé značky vozidel

Záleží tak jen na Vás, jaké značce dáte přednost, mnoho řidičů obvykle sahá po vozidle téže značky, s níž má z minulosti dobrou zkušenost. Dobré se také zjistit z různých fór a diskuzí, která značka je spolehlivá a u kterých vozidel je naopak vysoká poruchovost. Při hledání vám může pomoci i samotný autobazar.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře


Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi

Podrobnosti: Unknown column 'dis1.website' in 'field list'


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 179

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 187
Povinné ručení - srovnání online