verze pro tisk

Zabezpečovací zařízení pro auta

22. říjen 2013

V dnešní době je nesmírně důležité dbát na kvalitní zabezpečení majetku. Platí to nejen pro nemovitosti, ale rovněž i pro movitý majetek. Právě movité věci jsou mnohdy snadným terčem zlodějů, kteří využívají toho, že je jejich majitelé mají nedostatečně zabezpečeny.

V rámci lepší ochrany svého majetku nesmíte zapomenout ani na vozidlo. Krádeže aut a odcizení věcí, které jsou v jejich interiérech, patří v tuzemsku k vůbec nejčastějším.

Autoalarm, který vás varuje na mobilní telefon

Kvalitní autoalarmy v tuzemsku vyrábí společnost Jablotron Alarm, a.s. V rámci jejího sortimentu najdete například bezpečnostní alarmy do vozidel, které je možné ovládat pomocí dálkového ovládání. Dále je také možno pořídit si autoalarmy Jablotron, které dokáží komunikovat s mobilními telefony.

Díky tomu rychle zjistíte, když se někdo chystá vloupat do vašeho vozidla. Jakmile se tak stane, v automobilu se díky autoalarmu aktivuje siréna. Navíc se odešle i SMS, která vás informuje o tom, že došlo k vloupání. Lze si také přednastavit telefonní čísla, na která bude v případě poplachu automaticky zavoláno.

Zabezpečovací zařízení pro objekty

Společnost Jablotron vyrábí zabezpečovací prvky nejen pro vozidla, ale také pro ochranu dalšího majetku, a to včetně nemovitostí. Příklade budiž produkt Jablotron 100, který je právě určen na zabezpečení domu a slouží nejen jako ochrana proti krádežím, ale například i jako ochrana proti požáru.

Prodej autoalarmů a dalších bezpečnostních zařízení

Zmíněné produkty firmy Jablotron pořídíte v internetovém obchodě http://www.elcar.cz. Tento eshop se specializuje na prodej autoalarmů, v jeho nabídce však naleznete také autorádia, autofólie a další užitečné prvky (nejen) pro vaše vozidla.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online