verze pro tisk

Zimní pneu: 2 tipy na kvalitní zimní pneumatiky

15. září 2013

Každý řidič by již nyní měl přemýšlet nad nákupem zimních pneumatik. Přestože ještě před pár dny panovalo v Česku téměř ideální letní počasí, nyní se zdá, že už je definitivně minulostí. Nyní nás už čekají podzimní deštíky a za pár týdnů jistě i první sněhová nadílka. Neúprosně se tak blíží čas, kdy bude nutné přezout na zimní pneu. Jaké zvolíte letos zimní pneumatiky? Dáte přednost osvědčeným produktům a značkám, nebo zkusíte něco nového? Přinášíme dva tipy na nové zimní pneu od významných výrobců.

Barum Polaris 3

Český výrobce Barum je zárukou kvality. Na pneu této značky spoléhá velké procento českých řidičů, a nutno říci, že zcela oprávněně. Barumky jsou spolehlivými pneumatikami. Pokud jsou vhodně zvolené a používají se v příslušných podmínkách, není důvod si na ně stěžovat.

Novinkou pro letošní rok jsou pneu Barum Polaris 3.

Jedná se již o třetí generaci pneumatik, které mají oproti svým dvěma předchůdcům ještě vylepšené vlastnosti z hlediska chování na sněhu, valivého odporu a s tím související životností.

Ideálně zvolená hloubka a tvar dezénových drážek zajišťují dokonalou přilnavost i v těch nejdrsnějších podmínkách, které lze na českých silnicích zažít. Jsou vhodné do terénu i do běžného městského provozu.

Jde sice o prémiový výrobek od výrobce Barum, nicméně tyto zimní pneu lze zakoupit za velmi výhodné ceny v porovnání s mnoha konkurenčními produkty. Jejich koupi lze provést kupříkladu v internetovém obchodě pneumatiky.cz.

Michelin Alpin A4

Zimní pneu Michelin Alpin A4 jsou vhodné pro vozy, které spadají do střední třídy. Využít je lze rovněž i malá auta, která jsou určena pro městský provoz. Jejich velkou předností je mimořádně krátká brzdná dráha, což je právě v městském provozu nesmírně důležité.

Navíc jsou také ekologické a úsporné, jejich životnost ve srovnání s mnoha konkurenty dosahuje až o třetinu delší provozní doby. Je pravdou, že Michelin Alpin A4 jsou dražší nežli výše uvedené zimní pneu Barum Polaris 3. Za kvalitu si ovšem jistě rádi připlatíte.

Rovněž pneumatiky Michelin Alpin A4 pořídíte v eshopu pneumatiky.cz. zde najdete také mnohé další zimní, univerzální i letní pneu. Přeji dobrý nákup a hlavně mnoho šťastných kilometrů v dešti i na sněhu.

Všeobecně se očekává, že letošní zima bude dosti tuhá a pro spoustu řidičů tím pádem i náročná. Na silnici v zimě v žádném případě nevyjíždějte s nekvalitními pneumatikami.

Rozhodně je dobré si pořídit zcela nové zimní pneu, které budou mít potřebné parametry pro jízdu ve zhoršených klimatických podmínkách.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

648eqcsm

sobota, 6. srpen 2016
17:59

That's a nicely made answer to a chgaienllng question


Napsal: 648eqcsm [Odpovědět]

Povinné ručení - srovnání online