verze pro tisk

Zkušenosti s AAA Auto při nákupu vozidla

3. červenec 2015

Začátkem jara se mi porouchal automobil. Vzhledem k tomu, že již nebyl zrovna nejnovější, neměl jsem chuť do něj investovat peníze s vědomím, že by byl stejně za pár měsíců na odpis. Rozhodl jsem se, že si raději pořídím nové auto. Vzhledem ke svým finančním možnostem jsem se obrátil na prodejce ojetých vozidel, společnost AAA Auto.

Bazar AAA Auto je vůbec největší tuzemskou společností v oboru prodeje a výkupu ojetých automobilů. Moje volba padla na bazar právě i z důvodu, že jsem si mohl vybírat z opravdu bohaté nabídky.

Vůz mě stál nejnižší možnou částku

Nakonec jsem si vybral Škodu Octavii 1.6 i z roku 2009. To je ale spíše vedlejší. Především jsem zjistil, že levnější vůz stejného typu bych asi jinde asi jen těžko koupil. Společnost ostatně sama garantuje nejnižší ceny na trhu. Může to být fráze, ale skutečně jsem nenašel lepší nabídku.

Auto jsem si mohl náležitě vyzkoušet

Při koupi vozidla vždy vyžaduji dobré služby. Nemohu věřit prodejci, kterému trvá celé dny, než mi vůz prodá, případně mi třeba neumožní zkušební jízdu. U AAA Auto jsem v tomto ohledu mohl být zcela spokojený, nebyl problém si auto důkladně vyzkoušet a přesvědčit se, že je opravdu v takovém stavu, jak prodejce uvádí.

Nemusel jsem mít strach ze stočených kilometrů

Často se u ojetých vozů stává, že mají úmyslně stočené kilometry. Laik to pak na první pohled pozná těžko. U AAA Auto má naštěstí člověk garanci, protože společnost při výkupu kontroluje stav najetých kilometrů. Jako pojistku mi pak dali doživotní garanci, že mnou kupovaný automobil má skutečně reálný počet najetých kilometrů.

S autem jsem dodnes plně spokojený. Všem z vás, kteří se koupě ojetého vozu bojí, může s klidem sdělit, že u AAA Auto máte dostatek garancí. A když se vám náhodou po pár dnech ježdění přestane auto zamlouvat, můžete ho do 7 dnů vyměnit za jiné.

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x
Povinné ručení - srovnání online