verze pro tisk

Motorové oleje a maziva

15. srpen 2012

Pro motorová vozidla platí, že nestačí tankovat kvalitní palivo u osvědčených benzínek, ale je rovněž potřeba se starat i o další tekutiny, které jsou ke stoprocentnímu chodu vozidla nutná. Platí to zejména pro oleje a maziva, bez nichž se automobily neobejdou.

Motorové oleje Total

Pakliže si pořizujete motorové oleje či různá maziva, je dobré si koupit raději produkty od zavedených značek, u nichž máte jistotu, že jejich výrobky jsou kvalitní a nepoškodí jízdní vlastnosti a technický stav vozidla. Platí to například pro oleje Total, které jsou k dostání prakticky ve všech dobrých obchodech s oleji a mazivy. Oleje Total patří dlouhodobě mezi nejvyužívanější a není se čemu divit, neboť se při kontrolách jejich kvalit opětovně prokazuje, že jde o jedny z nejlepších olejů pro motorová vozidla.

Prodejce olejů Total a dalších značek

Velkoobchodem s oleji a mazivy se zabývá společnost NOVAKOIL. Tato firma má již více než třicetiletou tradici. Kromě velkoobchodu se zabývá také maloobchodem, k tomu ji slouží vlastní e-shop, v němž si příslušná maziva a motorové oleje může zakoupit každý majitel automobilu či motocyklu. Firma prodává zejména oleje Total, jedná se totiž o strategického partnera stejnojmenného koncernu. Kromě toho naleznete v nabídce společnosti NOVAKOIL také oleje a maziva značek Fina a Elf, které se rovněž řadí mezi absolutní špičku v porovnání s konkurenčními produkty. V sortimentu nechybí ani Bio oleje.

Společnost NOVAKOIL má dobré zázemí. Díky tomu může nabízet produkty špičkové kvality. Její dobrou pověst dokazují mimo jiného i výborné reference od největších společností v České republice, jimž motorové oleje a maziva dodává. S oleji a mazivy od firmy NOVAKOIL bude jistě spokojena drtivá většina majitelů motorových vozidel.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online