verze pro tisk

Kromě povinného ručení se vyplatí uzavřít i havarijní pojištění

13. listopad 2011

U pojišťoven by si řidiči v ideálním případě měli sjednávat nejen povinné ručení. Pro lepší pojištění vozidel slouží i další služby. Jednou z nich je havarijní pojištění.

Havarijní pojištění je pro řidiče velmi výhodnou službou. Jedná se o pojištění vozidel, které je určeno pro případy nehody, ale i odcizení vozidla, jeho poškození či zničení v důsledku živelní události či vandalismu. Pokud si u pojišťovny uzavíráme povinné ručení online či přímo na pobočce, pak je dobré jej zkombinovat právě s havarijním pojištěním.

Pro uzavírat kromě povinného ručení i havarijní pojištění

Havarijní pojištění online není nikterak výrazným zásahem do rozpočtu, přitom nám při dopravní nehodě či odcizení vozidla může přijít opravdu velmi vhod. V případě, že totiž sami způsobíme nehodu, pak právě havarijní pojištění kryje škody na našem automobilu. Některé pojišťovny navíc při situaci, kdy následkem nehody nemůžeme nějaký čas svůj vůz používat, dávají k dispozici poškozenému náhradní automobil, a to po celou dobu opravy nepojízdného vozidla. K tomu je pak samozřejmostí také základní asistenční služba zdarma.

Povinné ručení a havarijní pojištění online

Výhodné havarijní pojištění v kombinaci s klasickým povinným ručením nabízí kupříkladu pojišťovna Allianz Direct. U ní lze uzavřít havarijní pojištění i povinné ručení online, tedy rychle a pohodlně přímo z domova, aniž byste museli běhat někam na pobočku. Celý proces Vám tak zabere pár minut, což je v dnešní hektické době mimořádně dobrou zprávou.

Mnoho řidičů se již v minulosti přesvědčilo, že pojištění vozidel ve větším rozsahu je správnou věcí. Dokázali tak eliminovat škody, které vznikly na jejich vozidle při dopravní nehodě.

Komerční sdělení Placla.cz

Doporučujeme

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře


Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi

Podrobnosti: Unknown column 'dis1.website' in 'field list'


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 179

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 187
Povinné ručení - srovnání online