verze pro tisk

Porovnání povinného ručení: Zajistěte si výhodné pojištění přes internet

14. srpen 2013

Při sjednání povinného ručení máte v zásadě dvě možnosti. Není třeba se dlouze rozepisovat o tom, že povinné ručení musí mít každý majitel motorového vozidla, ať už se jedná o osobní či užitkový automobil nebo motocykl.

Sjednání na pobočce pojišťovny

První možnost představuje klasické sjednání povinného ručení na pobočce některé z tuzemských pojišťoven.

Tento způsob i v dnešní době využívá stále poměrně značná část majitelů motorových vozidel. Nese sebou však několik zásadních nevýhod oproti druhému způsobu, kterým je sjednání povinného ručení přes internet.

Pokud si v dohledné době budete sjednávat nové pojištění, je určitě nasnadě využít právě možnosti, které nabízí internet. Na vybraných webových portálech si z pohodlí domova snadno a rychle nejprve provedete porovnání povinného ručení.

Povinné ručení- srovnání a sjednání přes internet

Hlavní výhody

Proč provádět na povinné ručení srovnání na internetu?

Jednoduše z toho důvodu, že si zjistíte, která pojišťovna vám může nabídnout ty nejlepší podmínky.

Zjistíte si ceny za pojištění u jednotlivých pojišťoven, dále pak také bonusy, které daný produkt řidičům přináší a různé výhody, které jsou s ním spojeny. Na kalkulačce během několika vteřin zjistíte, kolik za daný produkt zaplatíte a u jaké pojišťovny bude jeho uzavření nejvýhodnější.

Na základě porovnání pak můžete ihned přistoupit k uzavření povinného ručení, a to přímo přes internet. Nemusíte tak chodit na pobočku, ušetříte tím spoustu času, postávání ve frontách u přepážek.

Hlavní výhodou uzavření povinného ručení přes internet je ale cena. Pojištění online je totiž mnohdy výrazně levnější, což je ostatně dáno i tím, že samotné pojišťovny mají s tímto úkonem méně práce.

Využijte portál mpojisteni.cz

Sjednání povinného ručení přes internet si rozhodně nemusíte obávat. Není důvod k tomu, abyste byli nedůvěřiví.

Stačí si jen vybrat vhodný portál, který je na srovnání ručení a jeho následné sjednávání specializován. K tomu doporučuji zvolit kupříkladu web www.mpojisteni.cz. Na tomto portále si sjednáte nové povinné ručení bezpečně, rychle a hlavně výhodně.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

xMzIwO48m

sobota, 14. květen 2016
04:40

Dear Mrs. Wiebe, Praying for you… Am so encouraged by your words, and your st0r>hn#823e; Be Happy, Trust in the Lord with all your heart… He will be your deliverer. Love you, miss you tons in school! much love!


Napsal: xMzIwO48m [Odpovědět]

Povinné ručení - srovnání online