verze pro tisk

Proč si sjednat havarijní pojištění online?

9. srpen 2014

Jako majitelé motorového vozidla jistě víte, že máte povinnost sjednat si povinné ručení. Díky němu nemusíte platit náhrady v okamžiku, kdy způsobíte dopravní nehodu. Pro chvíli, kdy do vás nějaký nezodpovědný řidič nabourá, je však vhodné mít smluvené také havarijní pojištění.

Sjednání online je výhodnější

Obě dvě varianty se dnes dají sjednat velmi jednoduše přes internet. Například takové povinné ručení online vám ušetří klidně i několik set korun ročně oproti situaci, kdy byste si toto zákonné pojištění motorového vozidla šli sjednávat někam na pobočku.

Stejně tak havarijní pojištění online přináší nejednu výhodu. A tím nemám na mysli pouze finanční stránku věci. Pokud si pojištění smluvíte přes internet, můžete získat i více či méně drobné bonusy a slevy.

Pojištění na míru

Důvodů, proč si vůbec sjednávat havarijní pojištění, se dá nalézt hned několik. Jednak se ochráníte pro případ, že vás někdo nabourá, ale také si zajistíte to, že vaše vozidlo bude vždy pojištěno na míru. Ano, právě možnost sjednání havarijního pojištění přesně na míru je jednou z velkých výhod. Sami si stanovíte, jak rizika vaše vozidlo nejvíce ohrožují a proti nim se pak pojistíte. Přesně takovouto možnost nabízí internetový portál www.uspory.cz. Ten slouží jako srovnávač finančních produktů, krom povinného ručení a havarijního pojištění srovnává například i nebankovní půjčky online.

Za 5 minut máte hotovo

Sjednat si havarijní pojištění nebo povinné ručení online je velmi jednoduché. Srovnávač vám během několika vteřin na základě základních údajů nalezne ten nejvýhodnější produkt. Následně už rovnou přistoupíte k objednání služby. Pojištění si smluvíte, aniž byste museli vytáhnout paty z domova, zabere vám to maximálně 5 – 10 minut času.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online