verze pro tisk

Internetový magazín, který se věnuje povinnému ručení

23. září 2012

Sehnat podrobné informace o možnostech povinného ručení dosud nebylo tak snadné. Mnoho internetových portálů totiž povinné ručení bere jako samozřejmost a informuje o něm spíše okrajově. Majitelé motorových vozidel se pak často neumějí v problematice dostatečně orientovat, nejsou schopni si provést povinné ručení porovnání a nevědí, jaké pojišťovny pro ně nabízejí nejvýhodnější povinné ručení. S příchodem nového internetového magazínu povinny.cz se však situace mění k lepšímu.

Nechybí kalkulačka či návody na sjednání povinného ručení

Nový internetový magazín povinny.cz si klade za cíl přehledně informovat o všech záležitostech, které mají co do činění s povinným ručení. Zájemci si zde budou moci zjistit, jak provést sjednání povinného ručení, jak se odhlásit od své pojišťovny a přejít k jiné, jak správně porovnávat jednotlivé nabídky povinných ručení atd. Kromě toho zde naleznou i online kalkulačku. Kalkulačka povinného ručení je v dnešní době velmi praktickou záležitostí, právě díky ní si lze snadno a rychle zjistit, která pojišťovna nabízí ideální podmínky. Na webu dále majitelé motorových vozidel najdou také mnoho rad a tipů, zkušenosti ostatních pojištěnců, návody na rychlé a jednoduché sjednání povinného ručení či třeba novinky z oblasti právních úprav této problematiky.

Všechny informace o povinném ručení přehledně na jednom webu

Díky portálu povinny.cz bude od nynějška snadnou záležitostí dozvědět se vše o povinném ručení. Řidiči a majitelé vozidel si tak už nebudou muset informace shánět po kouskách, jak tomu bývalo do dneška. Dá se předpokládat, že tento web bude mít brzy velký počet návštěvníků, kteří jej při sjednávání povinného ručení rádi využijí. Pakliže patříte mezi lidi, které otravuje věčné hledání informací na desítkách webů a potřebujete sehnat kvalitní informace o povinném ručení, pak navštivte internetový magazín povinny.cz.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online