verze pro tisk

Jak najít nejlevnější povinné ručení pro rok 2013

29. září 2012

Majitelům motorových vozidel, kteří si již nyní hledají pojišťovnu, u níž by uzavřeli povinné ručení pro rok 2013, asi vyvstane na mysli otázka, zda za toto zákonem stanovené pojištění vozidel budou platit více než v letošním roce. Obecně se dá předpokládat, že většina pojišťoven drobně upraví ceny povinného ručení pro své klienty, a to směrem nahoru. V praxi to tak bude znamenat, že lidé za povinné ručení zaplatí o několik desítek či stovek korun více než letos. Aby tomuto zdražení majitelé osobních či užitkových vozidel a motocyklů zabránili, mohou se porozhlédnout po internetu, zda jim některá z pojišťoven nenabídne levnější povinné ručení.

Výpočet povinného ručení

Výpočet povinného ručení závisí krom jiného na tom, jaký vůz máte, jak dlouho jezdíte bez nehody a také i podle mnoha dalších kritérií. Moderní pojišťovny se snaží vyjít svým klientům maximálně vstříc tak, aby jim poskytli kvalitní, levné a hlavně na míru postavené povinné ručení. Jednotlivé nabídky povinného ručení se dají zjistit přes různé srovnávací portály, které mapují ceny povinného ručení od všech známých a velkých pojišťoven. Jedním z takovýchto portálů je i web povinneruceni.biz, který pomáhá majitelům motorových vozidel lépe se orientovat v přehršli nabídek na povinné ručení.

U výpočtu povinného ručení strávíte maximálně pár minut a rozhodně se vyplatí

Výpočet povinného ručení zde zabere maximálně několik minut, portál přitom srovnává nabídky všech významných pojišťoven, které zmíněný druh pojištění nabízejí. Po provedení výpočtu se návštěvníkům zobrazí přehledná tabulka, na níž zjistí, u které pojišťovny by jim povinné ručení vyšlo nejlevněji. Většina pojišťoven pak umožňuje sjednat povinné ručení online, bez nutnosti chodit na některou z jejich poboček. Výhodou srovnání povinného ručení online je nejen pohodlné a snadné vyhledání optimálního pojištění, ale také úspora peněz, která je mnohdy v porovnání se stávajícím povinným ručením velmi výrazná, v řádu stovek i tisíců korun.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

aDDbP0wcy0

sobota, 14. květen 2016
05:04

FTA: "Smarter women are no more likely to value sexual exclusivity than less intelligent women. "Funny how they didn't title the ar;Stle:"cimart women just as likely to be town bicycle"


Napsal: aDDbP0wcy0 [Odpovědět]

Povinné ručení - srovnání online