verze pro tisk

Jak si sjednáme levné povinné ručení 2012

13. listopad 2011

Levné povinné ručení 2012 v reklamách nabízí prakticky každá pojišťovna. Zdaleka ne všechny nabídky jsou však pro řidiče skutečně tak výhodné, jak nás o tom pojišťovny informují. Často záleží nejen na ceně, kterou budeme za pojištění vozidel a povinné ručení platit, ale také na tom, jakých případných bonusů a slev se můžeme dočkat. Nejlevnější nabídka tudíž nemusí nutně znamenat tu nejvýhodnější. Řidiči, kteří například jezdí dlouhá léta bez nehod, mohou u některých společností získat značné bonusy, díky nimž jejich povinné ručení 2012 bude v konečném důsledku opravdu mnohem atraktivnější nežli v případě jiných nabídek.

TopSrovnani.cz

Jak se sami můžeme přesvědčit, vyhledání optimálního povinného ručení pro rok 2012 není nic jednoduchého. Zorientovat se správně v přemíře jednotlivých nabídek by bylo velmi náročné, pakliže by neexistovaly různé srovnávače produktů. Například portál TopSrovnani.cz nám tuto práci výrazně usnadní, neboť shromažďuje desítky nabídek pojišťoven. Jednoduchými úkony tak během pár minut zjistíme, jaké povinné ručení 2012 pro nás bude tím nejlepším a nejvýhodnějším.

Online kalkulačka povinného ručení

Při hledání nejvhodnějšího povinného ručení lze využít online kalkulačku. V ní stačí zadat základní údaje o vozidle a řidiči a během minuty se zobrazí srovnané nabídky jednotlivých pojišťoven. V případě, že nás některá z nabídek zaujme, máme možnost uzavřít pojištění online, zelená karta je pak zaslána ihned do našeho emailu. Ještě v ten samý den je odeslána smlouva a zelená karta na námi určenou adresu. Jedná se tak o jednoduchý a velmi efektivní postup, který nám zajistí, že naše povinné ručení 2012 bude levné a výhodné.

Zjištěním výhodného povinného ručení lze ušetřit mnoho peněz

Díky srovnávači TopSrovnani.cz lze opravdu výrazně ušetřit na pojištění vozidel. Této možnosti využívají tisíce zákazníků, kteří pak v průměru utratí za povinné ručení až o 1750 Kč na každého řidiče méně za rok platby. Pro lepší přehled o pojišťovnách, které nabízejí povinné ručení, také dobré se podívat na webové stránky Asociace pojišťoven, kde naleznete jejich kompletní seznam a další důležité informace.

Doporučujeme

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře


Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi

Podrobnosti: Unknown column 'dis1.website' in 'field list'


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 179

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 187
Povinné ručení - srovnání online