verze pro tisk

Jak si zjistíme aktuálně nejvýhodnější povinné ručení

27. prosinec 2011

O tom, že povinné ručení si musí sjednat každý majitel vozidla, snad ví už každý. Je však otázkou, u jaké společnosti je sjednání povinného ručení nejlevnější. Zdaleka ne všechny nabídky, které se zdají na první pohled nejlepší, tedy nejlevnější, jsou pro řidiče opravdu tak výhodné.

Není dobré hledět jen na ceny

Levné povinné ručení se dá sehnat snadno, ovšem musíme si dávat pozor na to, jaké případné bonusy či slevy jsou pro nás přichystány. Mnohdy se tak vyplatí vybírat si z více nabídek a nehledět přitom jen na co nejnižší cenu. Některá povinná ručení jsou sice oproti jiným dražší, nicméně v konečném důsledku mohou být pro majitele vozidel daleko atraktivnější.

Výhody sjednávání povinného ručení online

Pokud se chystáme v nejbližší době uzavřít povinné ručení, je namístě zauvažovat o tom, zda by nebylo vhodné si jej sjednat přes internet. Pomineme-li zásadní výhodu internetu, která spočívá v rychlosti vyřízení, je povinné ručení online zpravidla i daleko levnější. Například uzavření povinného ručení prostřednictvím internetového portálu ČeskéPojištění.cz nám umožňuje získat slevy a bonusy až na 70% ceny povinného ručení. Na tomto portále si snadno a během pouhých pěti minut zjistíme ceny více něž deseti renomovaných pojišťoven, které povinné ručení nabízejí. Po sjednání nám pak obratem na email přijde zelená karta.

Neustále aktualizované nabídky pojišťoven

Všechny sazby povinného ručení, které jsou zde srovnávány, jsou neustále aktualizovány, takže má každý zájemce o povinné ručení perfektní přehled. Kalkulačka povinného ručení, která je na zmíněném webu k dispozici, usnadní práci s hledáním nejlepší pojišťovny a odpovídajícího povinného ručení mnoha majitelům osobních a užitkových vozidel.

Doporučujeme

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

QDsuaUCmRO

sobota, 14. květen 2016
05:02

I’ve actually used quite a few images from frgtoieitalphdes. I found it very easy to find good images, easy to give the credit back, and the quality is more than adequate for the web.cd :O)


Napsal: QDsuaUCmRO [Odpovědět]

Povinné ručení - srovnání online