verze pro tisk

Nastává chvíle pro uzavření povinného ručení pro rok 2012

25. říjen 2011

Při uzavírání povinného ručení pro rok 2012 je dobré si projít nabídky různých pojišťoven a nespoléhat na to, že společnost, u níž máme povinné ručení uzavřené letos, bude tou nejlepší volbou i pro následující období. Zvlášť dnes, kdy se pojišťovny předhánějí v nabídkách a poskytují možnost uzavírat toto pojištění pro majitele vozidel za velmi výhodných podmínek.

Při uzavření po internetu se naskýtá možnost ušetřit 10% ceny povinného ručení

Pojďme si nyní představit povinné ručení 2012 od ČSOB Pojišťovny, která může zaujmout motoristy hned v několika ohledech. V první řadě je zde možnost tuto zákonnou formu pojištění proti dopravní nehodě uzavřít snadno a velice rychle po internetu, a to dokonce s desetiprocentní slevou oproti uzavření na některé z poboček. Povinné ručení od ČSOB Pojišťovny je výhodné pro řidiče, kteří jezdí bez nehod, těm jsou nabízeny vskutku zajímavé a nízké ceny.

K povinnému ručení lze získat i různé bonusy

Nesporným pozitivem je také možnost získat až 5.000 Kč na opravu Vašeho vozu, a to i v případě, že dopravní nehodu zapříčiníte Vy sami. Samozřejmostí jsou také nadstandardní asistenční služby, které fungují 24 hodin denně po 7 dní v týdnu, a to v rámci celé Evropy. Pokud se rozhodnete uzavřít povinné ručení u této pojišťovny, pak k němu máte také zdarma úrazové pojištění řidiče či pojištění osobních věcí ve vozidle. Při bližším prozkoumání pak jistě najdete i možnosti dalších výhod a bonusů.

Jak je vidět, dá se uzavřít výhodné povinné ručení 2012 snadno a rychle. Stačí jen vybrat si to správné povinné ručení.

Komerční sdělení Placla.cz

Doporučujeme

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online