verze pro tisk

Povinné ručení od ČSOB Pojišťovny

26. září 2011

Uzavření povinného ručení je pro všechny majitele automobilu nezbytnou nutností. V dnešní době tuto formu pojištění poskytuje v České republice poměrně velké množství pojišťoven, je tedy z čeho si vybírat. Povinná ručení od jednotlivých společností se mnohdy i velmi výrazně liší, a to nejen dle cen, ale také například dle různých bonusů a výhod.

Povinné ručení online je o 10% levnější

ČSOB Pojišťovna je společností, která na našem trhu funguje již pěknou řádku let. Mezi její služby patří právě i sjednání povinného ručení. V polovině letošního roku přišla se zcela novým pojištěním pro vozidla. V první řadě platí, že povinné ručení, které klient uzavře po internetu, je o desetinu levnější nežli ručení uzavřené osobně na pobočce. Povinné ručení online využívá dnes stále větší počet lidí, jedná se o rychlejší a mnohem pohodlnější způsob vyřízení této povinnosti. Povinné ručení od ČSOB Pojišťovny navíc exkluzivně zahrnuje také úrazové pojištění řidiče, nadstandardní asistenční služby či pojištění osobních věcí řidiče, jeho partnera a osob blízkých.

Cestování bez nehody- levnější povinné ručení´

Při uzavření povinného ručení je mnohdy důležité i to, jak často havarujete. V případě, že jste v posledních letech měli dopravní nehodu, je třeba počítat s tím, že povinné ručení Vás vyjde trochu dráž. Naopak v případě, že jezdíte zcela bez nehod, může Vám pojišťovna kromě nízkého povinného ručení přiřadit i další bonusy.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online