verze pro tisk

Přichází čas na sjednání nového povinného ručení: Víte, jak na to?

25. listopad 2013

Konec roku je pro většinu majitelů motorových vozidel ve znamení sjednávání nového povinného ručení. To lze v současné době uzavřít u poměrně velkého počtu pojišťoven. Nabídka na povinné ručení je tak rozmanitá, že se v ní dá stále hůře orientovat. Víte, jak na to, abyste toto zákonné pojištění vozidel uzavřeli pohodlně a hlavně výhodně? Pokud ne, pak pro vás mám několik tipů.

Ceny povinného ručení se hodně liší

V první řadě si uvědomte, že cena za povinné ručení může být u jednotlivých pojišťoven hodně rozdílná, klidně i v řádech tisíců korun za rok. Ovlivňují i různé bonusy, například za beznehodovou minulost apod.

Kroky k uzavření nového povinného ručení

Porovnání na kalkulačce

Pokud si hledáte co nejlevnější poviné ručení, rozhodně využívejte internet. Na mnoha specializovaných portálech se dá provést pro povinné ručení porovnání. Za velmi krátkou dobu si tak zjistíte, zda máte šanci za pojištění vozidla platit méně než doposud, případně získat alespoň co nejvýhodnější povinné ručení, které bude atraktivní z hlediska ceny i bonusů.

Zcela jistě by vás měla zaujmout pro povinné ručení kalkulačka. V ní zadáte několik základních parametrů o vozidle a také o sobě. Na základě uvedených údajů se vám následně zobrazí výčet nejvýhodnějších nabídek od tuzemských pojišťoven.

Vyplnění a uzavření smlouvy

Poté, co si provedete výše uvedené porovnání povinného ručení, můžete ihned přistoupit ke sjednání nové smlouvy. I to lze velmi jednoduše provést online. Na základě vyplnění všech nezbytných údajů vám bude ihned zaslána zelená karta a také příslušná smlouva. Vše se tak dá vyřešit z pohodlí a klidu domova, nemusíte vůbec nikam chodit.

Nyní už víte, jak na uzavření nového povinného ručení. Můžete se tak do celé procedury směle pustit, zabere vám to jen minimum času.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře


Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi

Podrobnosti: Unknown column 'dis1.website' in 'field list'


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 179

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 187
Povinné ručení - srovnání online