verze pro tisk

Srovnáním povinného ručení a změnou pojišťovny lze ušetřit až 9.000 Kč ročně

30. leden 2012

Majitelé automobilů v posledních měsících s hrůzou přijíždějí na čerpací stanice, aby se zde dozvěděli, že ceny benzínu oproti minulé návštěvě opět razantně poskočily směrem vzhůru. Je pravdou, že mít vlastní automobil dnes není levnou záležitostí. Kromě pravidelného nákupu pohonných hmot je potřeba platit každý rok povinné ručení, které také není nijak levné. Jedním ze způsobů, jak mohou řidiči ušetřit, je změna pojišťovny. Povinné ručení 2012 tak může být levnější. Ročně se dá tímto způsobem ušetřit až 9.000 Kč, neboť některé pojišťovny nabízejí povinné ručení za daleko výhodnějších podmínek nežli jejich konkurence.

Srovnání povinného ručení je rozhodně důležité

Pojišťoven, které nabízejí levné povinné ručení je dnes celá řádka. Nedá se jednoduše říci, zda je lepší ta či ona pojišťovna. Pro některého majitele vozidla může být kupříkladu výhodná Generali pojišťovna, jiný pak upřednostní třeba Triglav či jinou společnost. Všechny pojišťovny, které nabízejí možnost uzavřít povinné ručení, zaštiťuje Česká asociace pojišťoven.

Při výběru povinného ručení použijme online srovnání

Před samotným výběrem pojišťovny by si měl majitel vozidla provést srovnání povinného ručení. Díky tomu zjistí, jaké výhody ( a to nejen finanční) mu může přinést změna pojišťovny. Na základě online kalkulačky povinného ručení si pak přesně spočte, které pojištění vozidla je pro něj nejvýhodnější a díky které pojišťovně za provoz svého automobilu ušetří.

Doporučujeme

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře


Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi

Podrobnosti: Unknown column 'dis1.website' in 'field list'


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 179

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 187
Povinné ručení - srovnání online