verze pro tisk

Úspory peněz na povinném ručení

13. srpen 2012

Internet se stal již zcela běžnou součástí našeho života. Usnadňuje nám přístup k mnoha informacím, pomáhá nám ovšem také šetřit peníze. Jako příklad, kdy pomocí internetu můžeme ušetřit tisíce korun ročně, lze uvést online srovnávače.

Srovnání různých finančních produktů

Pro srovnání různých finančních produktů slouží také nový internetový portál UsporyPenez.cz. Tento web se zaměřuje na srovnání nabídek na cestovní pojištění, energie a také na povinné ručení. Právě u povinného ručení se dá ušetřit klidně i 9.000 Kč ročně. Stačí si totiž pomocí jednoduché kalkulačky povinného ručení zjistit, jaká společnost nám může nabídnout nejlevnější a zároveň nejvýhodnější služby.

Levné povinné ručení online

Povinné ručení je záležitostí, kterou nesmí opomenout žádný majitel motorového vozidla. Jedná se o zákonem povinnou platbu. To však neznamená, že by všichni řidiči platili za povinné ručení stejně. Jednotlivé společnosti totiž mají mnohdy velmi odlišné podmínky a ceny. A právě díky internetovému portál UsporyPenez.cz si každý z nás může během několika málo sekund zjistit, zda na trhu není levnější povinné ručení nežli to, které máme uzavřené nyní. Srovnání cen nezabere více jak 2 minuty, všechny nabídky, které online kalkulačka povinného ručení na tomto webu srovnává, jsou aktuální. Při sjednání povinného ručení online navíc můžete získat i zajímavé slevy, díky nimž ušetříte ještě více peněz. Smluvení online povinného ručení je až dvakrát rychlejší nežli tehdy, když si vše budete zařizovat na pobočce vybrané pojišťovny.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online